Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Kuidas Windows 11 su elu mugavamaks teeb?

Kes? Toomas Mõttus | Primend
Millal? 20. aprill 2023 10:00:00
Kus? Primend Teams Live

 

 

Windows 11 on juba ammu saadaval, kuid kuna paljud IT spetsialistid kardavad uuendusi, siis pole paljud inimesed seda veel näha saanud. 

Kuna Windows 11 on peamiselt kosmeetiline ja kasutusmugavuse suurendamisele suunatud uuendus, siis käimegi seminaril läbi uued võimalused:

  • kuidas uuendused muudavad arvuti kasutamise mugavamaks
  • kuidas Windows 11 teeb lihtsamaks akendega töö
  • räägime sisse ehitatud AI funktsioonidest
  • loomulikult katsetame kõik läbi ka

Windows 11 uuendused võtab teie jaoks kokku:

Toomas Mõttus - Primend | CEO

Olen infotehnoloogis olnud tegev juba üle 20 aasta ning olen Microsofti sertifitseeritud Power Platformi spetsialist, andmeinsener ning andmeanalüütik. Minu fookuseks on uued tehnoloogiad ning läbi innovatsiooni ettevõtete nõustamine nende ärivajadustele ja -nõudmistele vastavate IT lahenduste loomisel.

 

Kõik meie veebiseminarid on tasuta ning linki võib julgelt jagada kui teate kedagi, kellele need teemad võiks huvi pakkuda.