Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Töötamine Primendis

MEIE INIMESED

Primendi inimesi ühendab kirg muuta ettevõtted edukamaks. Meie tiim koosneb kogenud süsteemiarhitektidest ja projektijuhtidest kuni litsentsiekspertide ja teenindustalentideni välja. Koos suudame luua ka kõige keerukamaid IT-lahendusi ja leida nutikaid võimalusi, kuidas tehnoloogia abil ärieesmärke saavutada ning oma klientide elu lihtsamaks ja mugavamaks muuta.

Tutvu meie tiimiga

 

     

MEIE OLEMUS JA VÄÄRTUSED

Meie lugu sai alguse julgusest teha asju teistmoodi. Oli vaid neli sõpra ja üks ilma akendeta kontorituba. Ühine arusaam parimast teenusest, lugupidavast konkurentsist ja tööst, mis peaks olema ka fun! 

10 aastat hiljem tegutseme kõigis kolmes Balti riigis ning meie eeliseks, lisaks parimatele IT-ekspertidele, on võimekus pakkuda ühtlaselt head teenust nii Eestis, Lätis kui ka Leedus – ühtsetel põhimõtetel ja alustel. Ja töö on endiselt fun! 

Primendi kogukonda kuulub täna enam kui 100 primendlast nii Eestis, Lätis kui ka Leedus. 

 

Kuidas oleme siia jõudnud?

Meie loo taga on iga primendlane, keda oleme toetanud nii usalduse kui teadmistega. Primendi kultuuri vormivad igapäevaselt neli põhiväärtust, mille oleme koos primendlastega sõnastanud. Kui tunned meie väärtustega sidet ja pead neid sarnasteks enda omadega, võiksid väga tõenäoliselt olla üks meie kogukonna liikmetest.

MEIE VÄÄRTUSED

 

Koos saab paremini

Usume, et üksteist toetades ja aidates jõuame kaugemale. Meie juhtimiskultuur on kaasav ja hooliv, mis tähendab, et suuri kokkuleppeid kultuuri ja põhimõtete osas teeme alati kõiki primendlasi kaasates.

Areng innustab

Areng ja õppimine on osa meie DNA-st. Tahame alati olla vähemalt sammuke ees, et pakkuda oma klientidele parimat.

Parimad julgevad erineda 

Me ei karda teha vigu, need on meie parimad õppetunnid, kuid eelistame tehtud vigu mitte korrata. Julgeme mõelda ja tegutseda teistmoodi. Võtame vastutuse, et olla teerajaja.

Aitame lennata 

Mõtleme suurelt. Toetame nii lennukaid ideid kui ka nende ära tegemist. Aitame lennata ka primendlastel, toetades neid õppimises, arengus ja uutes algustes.

KASVAME JA ÕPIME

Õpime iga päev Primendis midagi uut selleks, et aidata sadu Baltikumis tegutsevad ettevõtteid kasvada ja areneda. Areng ja õppimine on osa meie DNA-st, sest teisiti ei saa. Kui liitud Primendiga, siis ootame seda ka sinult.Arenguredel

Primendlasena tead täpselt, kuhu ja kuidas on Sul võimalik edasi areneda. Oma tee saad valida aga ise. Loome igale primendlasele vastavalt tema eelistustele karjääriteekonna ning aitame kasvamisel ja õppimisel. Võimaldame tasustatud õppimispäevasid, kus saad segamatult keskenduda uute teadmiste omandamisele.Primend TALKS ja Koolitajate Klubi

Usume, et teadmiste jagamises peitub jõud. Olgu selleks investeerimine või maalimine, pilveteenuste turvalahendused või Power Platformi rakenduste loomine. Primendi Koolitajate Klubi ühendab inimesi, kelle sooviks on teadmisi edasi anda. Hindame nende panust väga, mistõttu oleme loonud kõikidele sisekoolitajatele täiendavad hüved.Uued algused

Meie ridades on kümneid primendlasi, kelle jaoks on Primend IT-valdkonnas esimene töökoht. Neid kõiki ühendab lisaks ühistele väärtustele ka soov õppida ja areneda. Meie panuseks on julgustada ja toetada, sest teame, et oskused on arendatavad. Me värbame inimesi, mitte oskusi.Maailm on valla

Me ei vaata õppimist kitsalt ja ainult professionaalselt, vaid tunneme, et see on kogum isiklikust arengust ja maailma avastamisest. Kui tunned, et soovid töötada teises riigis, õppida midagi sootuks uut või hoopis lahkuda ettevõttest, et siis tagasi tulla, siis anname endast parima, et seda kõike võimaldada.

TÖÖKOHT ON SEAL, KUS ASUVAD PRIMENDLASED

Muudame töötamise paindlikuks ja aitame töötamise asukohta sobitada Sinu elukohaga.

KUIDAS ME VÄRBAME

Meie värbamine on lihtne ja kiire. Lähtume sellest, et värbame eelkõige inimesi, mitte oskusi. Peame lugu Primendisse kandideerivate inimeste ajast ja panustame tagasiside andmisesse kogu konkursi jooksul. 

Vaata vabasid ametikohti

Aga mis saab pärast seda, kui oled meiega jaganud oma CV-d? 

1. Saame tuttavaks 

Esmalt vaatame üle Sinu CV ja kaaskirja. Kui näeme sobivust, lepime kokku lühikese (video)vestluse, et saada vastastikku aimu, kas pakutav roll ja Primend kui tööandja võiks Sulle sobida. 

 

2. Pane end proovile 

Teatud ametikohtade puhul anname kandidaatidele kodutöö või viime läbi oskuste/isiksuse teste. Reeglina on tegemist lihtsate ja lühikeste harjutustega, sest väärtustame Sinu aega. 

3. Kohtumine juhiga 

Tutvustame Sulle Primendit põhjalikumalt ja ootame, et tutvustad ennast. Vestlusel osaleb ka Sinu tulevane juht, saame aimu Sinu oskustest ja kogemustest, samuti väärtushinnangutest. Kohtumise raames teeme ka kontorituuri ja kohtud inimestega, kellega võiksid koos töötada. Selleks hetkeks võiks mõlemalt poolelt selguda, kas klikk tekib või mitte. 

4. Tere tulemast primendlaseks! 

Nüüd on Sinu otsustada, kas liitud meiega, et IT-mägesid edaspidi koos vallutada. Meie saadame Sulle tööpakkumise, millele saad oma tagasiside anda. Pakkumine sisaldab kõiki hüvesid, peamiseid tööülesandeid ning infot töö- ja lisatasude osas.  

Karjäärivõimalused

Kui hetkel ei ole sobivat töökuulutust üleval, siis anna meile oma soovist teada cv@primend.com ja võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust. 

PRAKTIKA

Primendlased on öelnud, et Primend on parim koht, kus alustada oma IT-karjääri. Nii see on, sest mitmed tänased juhid ja tippeksperdid on Primendisse sattunud tänu praktikale. Teeme kõik selleks, et praktika pakuks elamust ja võimalust panna end proovile. Lisaks pakume kõikidele Primendi praktikantidele täiendavaid hüvesid:

  • Praktikatasu
  • Telefoniarve hüvitamine
  • Personaalne koolitusprogramm 
  • Põnevad tiimi- ja firmaüritused
  • Isiklik juhendaja ja mentor
  • Arengu- ja koostöövestlused sihi seadmiseks
  • Tasuta parkimine ja kõik hüved kontoris

Oled huvitatud praktikakogemusest Primendis?


Anna meile oma soovist teada cv@primend.com ja võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust. Arvesta, et kõikide praktikantidega viime läbi eelvestlused, vajadusel ka grupitöö, et selgitada välja vastastikune sobivus.
 

ELU PRIMENDIS

#LIFEINPRIMEND

Hüved

Primendis saad turu tingimustele vastavat töötasu vastavalt ametikohale. Väga hea asukohaga, jätkusuutlikke põhimõtteid rakendavas kontoris pakutakse kohvi, isegi kaerapiimaga. Kui soovid, siis karastusjooke. Sul on pusa ja sussid, lausa nimelised. Head ja kvaliteetsed töövahendid. Puuviljad ja rallitool. 

Lisaks kõigele ilmselgele oleme aga loonud hüvesid, mis toetavad Sinu heaolu ja tervist laiemalt, sest usume, et meil on suur roll toetada Sinu töö ja isikliku elu tasakaalu ning heaolu.Põnevad tiimi ja Primendi ülesed üritusedTäiendavad tervisepäevadTäiendavad puhkusepäevad Incredible LeaveTasustatud lisapuhkusepäevad oluliste elusündmuste puhulKaugtöötamise võimalus ja toetus nii Eestis kui välismaalTee oma valik hüve osas: spordikompensatsioon, tervisekindlustus või täiendav makse III pensionisambasse  Optsiooniprogramm ettevõtte osaluse omandamiseks  olulise panusega võtmeinimeseleArenguredel koos tasustatud õpipäevadegaSisukad sisekoolitused ja võimalus olla Primendi Koolitajate Klubi liige

MEIE LOOD