Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Tulevikutrendid siseveebi kujundamisel - Valo Intranet

Kes? Heikko Kukk ja Joel Põldaru | Primend
Millal? 11. september 2018 10:00:00
Kus?

Uue generatsiooni töötajad muudavad tööharjumusi
Erinevus töö, kooli ja sotsiaalsete tegevuste vahel ähmastub üha rohkem tänu uute tehnoloogiate kasutusele võtmisele. Kuidas kaasata digipõlvkonna noored efektiivselt ettevõtte sisemisse infovoogu?
Noored soovivad tööl kasutada samasuguseid vahendeid, nagu oma igapäevaelus, mis suurendab sotsiaalmeedia kanalite osakaalu tähtsust ettevõtte siseveebis.

Siseveeb näitab vananemise märke ja töötajad kolivad populaarsematesse suhtluskanalitesse

Ilma kasutajateta ei suuda isegi kõige põhjalikumalt planeeritud intranet elus püsida. Seega on lisaks ettevõtte vajadustele oluline jälgida ka lõppkasutaja eelistusi ning soovitusi. Kuidas luua väärtust töötajate jaoks ja teha atraktiivseks siseveebi kasutamine? Keerulise struktuuri puhul tekib töötajatel kiusatus lihtsamate lahenduste otsimiseks ja teiste keskkondade kasutamiseks.

Organiseerimata failisüsteem, kui kõik vastutavad ei millegi eest

Me kõik teame, et aja jooksul koguneb siseveebi, serverisse või tööarvutisse lugematul hulgal dokumente ning nende haldamine kipub aja möödudes üha rohkem peavalu tekitama. Kui selline olukord on tekkinud siseveebis, jõuame olukorrani, kus enam ei leia mitte midagi vajalikku ülesse ja navigeerimine on muutumas teekonnaks põrguväravate suunas. Kuidas säilitada efektiivsus?

Kui kasutaja ei suuda enda jaoks olulist informatsiooni leida kiiresti, kaotab siseveeb oma mõtte

Kuna ettevõtte intranet võib endas tihti sisaldada tundlikke materjale ning dokumente, on turvalisus üks võtmeküsimusi, mida endalt siseveebi loomisel teekonna alguses küsida.
Armastus siseveebi vastu ei käi küll kõhu kaudu, kuid lihtsus ja korrapärasus aitab kindlasti töötajate südameid võita.
Kõigest sellest ja paljust muust räägime lähemalt juba meie veebiseminaril.


 
Veebiseminari viivad läbi:
Heikko Kukk ja Joel Põldaru | Primend