Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Samm paberivaba kontori suunas – Office 365 ja SharePoint

Kes? Heikko Kukk ja Joel Põldaru | Primend
Millal? 14. veebruar 2019 10:00:00
Kus? Webinar

Millest räägime: 

  • Kuidas vähendada prinditud dokumentide ringlust ettevõttes?
  • Kas ja kuidas saab Microsoft SharePoint online olla abiks tööprotsesside automatiseerimisel ning tagada efektiivsema teabevoo töökohal?
  • SharePoint Onlinega on sul võimalik saada täielik ülevaate dokumentide töövoo protsessidest ja tuua läbipaistvus dokumendihaldusesse.
  • Oma järjekordsel veebiseminaril räägime kuidas parandada kommunikatsiooni tootmise ja kontori poole vahel. KLisaks, kuidas personaliosakond saab parema ülevaate puhkustest ja erinevatest lähetustest ning kuidas luua ühtse identiteedi ja sisuga dokumente ettevõttes kasutamiseks.

  
Veebiseminari viivad läbi:
Heikko Kukk | Primend
Joel Põldaru | Primend