Webinar | Kuidas luua ettevõtte kultuuri toetav Teams keskkond?

Kes? Kädi Horm, Tõnis Tikerpäe
Millal? 24. november 2022 00:10:00
Kus? Primend

Primendi töötajakogemuse konverentsil arutasime kuidas Teams enda ettevõtte jaoks toimima panna. Võtame selle teema suure huvi tõttu veel kord ette, et rääkida pikemalt meie õppetundidest ja mis meie meelest on täna Teamsis huvitavat.   

Paljude jaoks on Teams chattimise äpp, nagu seda on Messenger või WhatsApp. Tegelikkuses aga peitub Teamsis terve omaette maailm, millel oma seadused, kord ja kultuur.  

Veebiseminaril räägivad Kädi ja Tõnis järgnevast:  

  • Millised on uued ja popid ning vanad, kuid kasulikud äpid ja võimalused Teams keskkonnas? 
  • Kokkuvõte kõigest heast ja kasulikust, millega Primend ja meie kliendid oma kasutuskogemuse ajal kokku on puutunud. 
  • Nipid ja trikid. 

Kädi Horm  | Parnerlahenduste juht

Kädi hoolitseb selle eest, et suuremad projektid suurte ettevõtetega saaksid tehtud ja hästi tehtud. Samal ajal hoides kõigil uuendustel silma peal ning pakkudes pidevat tuge. Kädi jõudis Primendisse pärast nelja aastat Microsofti heaks töötamist, tänu millele on tal on sügav arusaam sellest, kuidas Microsofti litsentsimine toimib.

 

 

 

Tõnis Tikerpäe | Primendi R&D juht

Infotehnoloogias olen olnud tegev juba 20 aastat. Microsoft pilveteenustele keskendusin kohe, kui Office 365 lansseeriti 2011 aasta juunis. Viimased aastad olen võtnud oma südameasjaks kaugtöö ning modern workspace’i ning aidanud paljudel ettevõtetel läbi pilveteenuste efektiivse kasutusele võtu oma töökorraldust tõhusamaks muuta. 

 

 

Kõik meie veebiseminarid on tasuta ning kutset võib julgelt jagada kui teate kedagi, kellele need teemad võiks huvi pakkuda.