Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Kuidas M365 Copilot kohe kasutusele võtta?

Kes? Tõnis Tikerpäe
Millal? 01. veebruar 2024 10:00:00
Kus? Teams Live

 

Microsoft 365 Copilot on nüüd saadaval neile väike-ettevõtetele, kes kasutavad Microsoft 365 Business Premiumi ja Business Standardit. Kliendid saavad osta ühe kuni 299 kasutaja aastase litsentsi hinnaga 28 € kuus.

Microsoft eemaldas 300-kohalise ostu miinimumi ja tegid Copiloti ka Office 365 E3 ja E5 klientidele kättesaadavaks (varem oli vaja Microsoft 365 E3 või E5 litsentsi).

Webinaril saate ülevaate Microsoft 365 Copilotist ning selle ostmisest ja litsentsimisest.

  • Sissejuhatus Microsoft 365 Copilotisse: tutvustame AI’l põhinevat tööriista, millega saab suhelda inimkeeles (LLM) kasutades Microsofti rakendusi ning mis kasutab sisu loomiseks teie enda poolt loodud andmeid (Microsoft Graph).
  • Microsoft 365 Copiloti võimalused: näitame kuidas Copilot töötab koos populaarsete Microsoft 365 rakendustega, nagu Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams jne.
  • Tehnilised nõuded Copiloti kasutuselevõtuks: räägime üle millised on tehnilised nõuded Copiloti kasutuselevõtmiseks.
  • Privaatsus ja turvalisus: seletame kuidas Copilot tagab ettevõttetasemel turvalisuse, privaatsuse. 
  • Copiloti litsentsimise üksikasjad: jagame infot Copiloti litsentsimise üksikasjade kohta.

Webinari viib läbi:

Tõnis Tikerpäe Tõnis Tikerpäe | Microsofti pilvelahenduste arendusjuht

Infotehnoloogias olen olnud tegev juba 20 aastat. Microsoft pilveteenustele keskendusin kohe, kui Office 365 lansseeriti 2011 aasta juunis. Viimased aastad olen võtnud oma südameasjaks kaugtöö ning modern workspace’i ning aidanud paljudel ettevõtetel läbi pilveteenuste efektiivse kasutusele võtu oma töökorraldust tõhusamaks muuta. 

Uueks suureks fookuseks on tõusnud tehisintellekti (AI) rakendused ja nende integreerimine igapäevaellu. AI rakendused võimaldavad äriprotsesse optimeerida, aega ja ressursse kokku hoida ning olen võtnud oma südame asjaks, kõik see meie klientidele lähemale tuua.