Kasutame kolmandate osapoolte teenuste küpsiseid turundustegevuseks ning kasutajate külastuste analüüsimiseks. Täpsemat infot saate kui külastate linki "Primend Privaatsuspoliitika".

Webinar | Kuidas M365 Copilot kohe kasutusele võtta?

Kes? Tõnis Tikerpäe
Millal? 01. veebruar 2024 10:00:00
Kus? Teams Live

 

Microsoft 365 Copilot on nüüd saadaval neile väike-ettevõtetele, kes kasutavad Microsoft 365 Business Premiumi ja Business Standardit. Kliendid saavad osta ühe kuni 299 kasutaja aastase litsentsi hinnaga 28 € kuus.

Microsoft eemaldas 300-kohalise ostu miinimumi ja tegid Copiloti ka Office 365 E3 ja E5 klientidele kättesaadavaks (varem oli vaja Microsoft 365 E3 või E5 litsentsi).

Webinaril saate ülevaate Microsoft 365 Copilotist ning selle ostmisest ja litsentsimisest.

  • Sissejuhatus Microsoft 365 Copilotisse: tutvustame AI’l põhinevat tööriista, millega saab suhelda inimkeeles (LLM) kasutades Microsofti rakendusi ning mis kasutab sisu loomiseks teie enda poolt loodud andmeid (Microsoft Graph).
  • Microsoft 365 Copiloti võimalused: näitame kuidas Copilot töötab koos populaarsete Microsoft 365 rakendustega, nagu Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams jne.
  • Tehnilised nõuded Copiloti kasutuselevõtuks: räägime üle millised on tehnilised nõuded Copiloti kasutuselevõtmiseks.
  • Privaatsus ja turvalisus: seletame kuidas Copilot tagab ettevõttetasemel turvalisuse, privaatsuse. 
  • Copiloti litsentsimise üksikasjad: jagame infot Copiloti litsentsimise üksikasjade kohta.

Webinari viib läbi:

Tõnis Tikerpäe Tõnis Tikerpäe | Microsofti pilvelahenduste arendusjuht

Infotehnoloogias olen olnud tegev juba 20 aastat. Microsoft pilveteenustele keskendusin kohe, kui Office 365 lansseeriti 2011 aasta juunis. Viimased aastad olen võtnud oma südameasjaks kaugtöö ning modern workspace’i ning aidanud paljudel ettevõtetel läbi pilveteenuste efektiivse kasutusele võtu oma töökorraldust tõhusamaks muuta. 

Uueks suureks fookuseks on tõusnud tehisintellekti (AI) rakendused ja nende integreerimine igapäevaellu. AI rakendused võimaldavad äriprotsesse optimeerida, aega ja ressursse kokku hoida ning olen võtnud oma südame asjaks, kõik see meie klientidele lähemale tuua.