Webinar | Kuidas Copilot’i abil kiirelt ja efektiivselt Power Apps’e luua

Kes? Heikko Kukk & Tõnis Tikerpäe
Millal? 19. oktoober 2023 10:00:00
Kus? Teams Live


Kuidas on lendamine seotud koodimurdmisega?

Otseselt pole neil kahel ilmselt palju ühist, küllaga on Copilot’ist palju abi Power Apps’ide loomise.

Seega saab Microsoft Copilot’it kasutada Power Platvormil nagu usaldusväärset kaaspilooti, kes aitab luua võimsaid ja efektiivseid ärilahendusi, kiirendades rakenduste arendusprotsesse ning automatiseerides töövoogusid.

Webinaril räägivad Heikko ja Tõnis  lähemalt, mida Microsoft Copilot Power Plaformil endast kujutab, ning jagavad näpunäiteid ja nippe, kuidas tehisintellekti maksimaalselt ära kasutada, et soovitud tulemusi kiiremini saavutada.

Webinari viivad läbi:

 

Heikko Kukk - Primend | arendusüksuse juht

Infotehnoloogia ja kommunikatsioon on alati olnud mulle südamelähedasteks teemadeks. IT, ägedad lahendused kommunikatsiooni korraldamiseks, protsesside automatiseerimine ja ettevõttes muudatuste juhtimine toovad alati sära silmadesse ja vähemal või rohkemal määral minu leivanumber viimased neli aastat. Sellele kõigele lisab vürtsi varasem kogemus kommunikatsiooni valdkonnas. Hetkel aitan ettevõtetel ehitada Microsofti lahenduste abil siseveebe ja dokumendihalduse keskkondasid ning äriprotsesside automatiseerimises olen kõva käsi.

 

 

Tõnis Tikerpäe | Microsofti pilvelahenduste arendusjuht

Infotehnoloogias olen olnud tegev juba 20 aastat. Microsoft pilveteenustele keskendusin kohe, kui Office 365 lansseeriti 2011 aasta juunis. Viimased aastad olen võtnud oma südameasjaks kaugtöö ning modern workspace’i ning aidanud paljudel ettevõtetel läbi pilveteenuste efektiivse kasutusele võtu oma töökorraldust tõhusamaks muuta. 

Uueks suureks fookuseks on tõusnud tehisintellekti (AI) rakendused ja nende integreerimine igapäevaellu. AI rakendused võimaldavad äriprotsesse optimeerida, aega ja ressursse kokku hoida ning olen võtnud oma südame asjaks, kõik see meie klientidele lähemale tuua.