Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Outlooki koolitus algajatele

Kes? Tarmo Rosenfeldt
Millal? 27. jaanuar 2021 10:00:00
Kus? Primend

Küsimused ja vastused

Küsimus: "Kuidas on võimalik kõige paremini otsida teatud meili, kui kasutatakse inboxis kaustade süsteemi? Kas otsida tuleb eraldi kaustade kaupa või otsib Outlook kõigist kaustadest?"

Vastab Tarmo Rosenfeldt: "Kui on vaja otsida kõikidest Inboxi alamkaustadest, siis peab jälgima, et oleks aktiveeritud „Current Mailbox“ (esmalt on vaja klõpsata otsingu aknasse, et ilmuks otsingu nupulint). Ja kui hiirekursorit hoida veidi aega kirja peal, siis on näha, millises kaustas kiri paikneb." 

——————————————

Miljonid inimesed kasutavad Microsoft Outlooki igapäevaselt aga kas nad teevad seda ka efektiivselt ega kasuta programmi vaid e-kirjade lugemiseks ja saatmiseks?
Sellel veebiseminaril vaatame üle Outlooki põhitõed ning jagame nippe, kuidas programmist võimalikult palju kätte saada, et oma aega paremini juhtida.

Veebiseminaril räägime:

  • oma ajaplaani haldamine
  • kolleegide ja ruumide hõivatuse jälgimine
  • ühise ürituse (koosoleku) korraldamine (Teams’is)
  • kaustad, lipud ja kategooriad
  • reeglite (Rules) kasutamine
  • Q/A

 

 

 

Tarmo Rosenfeldt - BCS Koolituse MS Office programmide ja ühistöövahendite spetsialist. IT-alase täiendkoolituse läbiviimise kogemus alates 1983. a.

 

Kõik meie veebiseminarid on tasuta ning kutset võib julgelt jagada kui teate kedagi, kellele need teemad võiks huvi pakkuda.