Webinar | Turbelahendused Azure Active Directorys

Kes? Priit Timpson & Kristo Karu | Primend
Millal? 17. veebruar 2022 10:00:00
Kus? Teams Live | Primend

Küsimuse vastus:

K: Kui sul on dokument pilves mille oled ära redigeerinud siis kuidas seda allkirjastada saab enne kui peaks kliendile selle edasi saatma?

V: Pilves olev dokument vajab allkirjastamiseks tarkvara, mis on ühendatud näiteks SharePoint keskkonnaga. Selleks, et algatada allkirjastamise protsess tuleb luua eraldi nupp või menüüpunkt, mis käivitab allkirjastamise töövoo. Töövoo käivitamisel tuleb sisestada informatsioon, kes allkirjastab ja kuhu allkirjastatud dokument salvestatakse? Hetkel kasutuses olevate lahenduste kaudu toimub allkirjastamine teenusepakkuja keskkonnas. Näiteks kasutades Dokobit lahendust, siis allkirjastamiseks suunatakse kasutaja Dokobit portaali, kus saab näiteks mobiil-ID või Smart-ID allkirjastada.

 

Identiteeti turve on päev päevalt muutumas üha olulisemaks, kasutajad liiguvad igapäevaselt aina rohkem ringi ning koos nendega liiguvad ka seadmed. Seekordsel webinaril keskendume Azure Active Directory turvalisusele ja paneme käed külge erinevatele võimalustele, mille läbi oma identiteet muuta veel turvalisemaks, kui see hetkel on.

Teemad, mida kajastame põhjalikumalt:

  • Privileged Identity Management
  • Multi-Factor Authentication
  • Conditinal Access
  • Identity Protection
  • Defender For Cloud App

Priit Timpson - pilveteenuste arhitekt
Priit on infotehnoloogia valdkonnas olnud tegev juba üle 20 aasta, sellest 12 viimast aastat on ta tegelenud Microsoft pilveteenustega ning sellest omakorda 5 viimast aastat on põhi fookuseks olnud turvalisus.
 

 

 

Kristo Karu - pilveteenuste arhitekt
Microsoft pilveteenustega on Kristo igapäevaselt tegelenud viimased 6 aastat. Nende aastate jooksul on ta saanud väga hea kogemuse ja nägemuse, kuidas ettevõte peab pilveteenuseid kasutama. Tema peamine suund täna on pilveteenuste turvalisus, mis annab võimaluse ettevõtetel muutuda järjest mobiilsemateks.

 

Kõik meie veebiseminarid on tasuta ning kutset võib julgelt jagada kui teate kedagi, kellele need teemad võiks huvi pakkuda.