Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Increase productivity on top of Azure tools

Kes? Mārtiņš Jurjāns & Aigars Maciņš
Millal? 03. detsember 2020 10:00:00
Kus? Primend

Increasing ISV productivity by building solution on top of Microsoft Azure tools.

During this session you will see how take dockerised solution and build an integrated Azure DevOps pipelines so that you can focus on what matters the most – creating valuable experiences inside your product. 

This webinar will be based on Mendix low-code platform. You will learn/see what components you need to include in your Product Development Lifecycle and how Azure tools helps here. 

  • What is Mendix and Mendix technical architecture.
  • Different systems / components that need to include inside of Product Development Lifecyle. 
  • Product Development Lifecyle overview.

 

Aigars Maciņš  - Emergn,  Head Of Engineering Excellence

Technologist, who works on hard problems a global scale. Working with Microsoft Azure since early years of the platform. Focused on helping to accelerate best practices & outcomes of agile development with tooling across Product Development Lifecycle.