Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Pilveseminar | Primendi hooaja algus

Kes?
Millal? 26. august 2015 11:30:00
Kus?

Pilveseminari kava

Primendi Pilveseminaril anname kõige asjakohasema info pilveteenuste kohta. Räägime sellest, mida uut on teenustes Office 365, Intune, Azure Active Directory, Power BI ning kuidas kõiki neid teenuseid integreerida Google'i, SalesForce'i, MailChimpi, Facebooki ja paljude teistega. Lisaks võimalus kuulata teiste kogemust ning enda kogemust jagada.

Aeg                  Teema

11:30                Osalejate registreerimine

12:00 - 12:15    Sissejuhatus
Ülevaade Primendi tegevustest, kompetentsidest ning Microsofti aasta partneri staatuse saavutamise tagamaadest

12:15 - 13:00    IT kasutamise visioon 2018
Infotehnoloogia kasutamise harjumused on jätkuvas muutuses. Millised on sellega seotud produktiivsuse ja turvalisuse väljakutsed ning millised teenuseid peavad IT osakonnad oma organisatsioonidele osutama.
Esineja: Jaan Feldmann

13:00 - 13:30    Pilveteenuste valdkonna uudised / MS uudised
Sel suvel on pilveteenuste valdkonnas palju muutunud. Microsoftilt on hulgaliselt uusi teenuseid mis kõik on suuremal või vähemal määral seotud Windows 10 platvormiga.
Esineja: Tõnis Tikerpäe

13:30 - 13:45    Kohvipaus

13:45 - 14:30    Power BI analüüsiplatvormi uued võimalused
Juuli keskpaigas tuli Microsoft välja täiesti uue Power BI Sites teenusega, mis pakub täiesti uusi andmete visualiseerimise ning andmebaaside sidumise võimalusi.
Esineja: Kaarel Kivistik

14:30 - 15:15    Windows 10 uuendused, juurutamine ja litsentsimine
Microsofti sõnul on Windows 10 viimane Windowsi versioon. Tegu on Windowsiga, milles on ühendatud varasemate versioonide paremad omadused ja korralik tagasisideprogramm on võimaldanud konarused välja lihvida. Räägime, mida tähendab, et tegu on viimase Windowsiga, ning kuidas varasematelt versioonidelt võimalikult hõlpsalt edasi liikuda.
Esineja: Rasmus Reimo

15:15 - 15:30    Kohvipaus

15:30 - 16:15    Office 365 uuendused, kasud ja juurutamine
Suve jooksul on saanud Office 365 palju uusi võimalusi alates uuest veebiliidesest ja dokumendiportaalist kuni Enterprise E5 paketini. Lisaks räägime Office 365 juurutamise kogemusest.
Esineja: Rene Kaalo

16:15 - 17:00    Enterprise Mobility Suite
Kaasaegsed ettevõtted muutuvad üha mobiilsemaks, kuna töötajad suudavad üha enam tööd teha kontorisse tulemata. Kuidas sellises uues situatsioonis säilitada kontroll organisatsiooni andmete üle ning tagada kasutajate ja seadmete turvalisus.
Esineja: Tõnis Tikerpäe

17:00    Seminari lõpetamine
Auhinnad, suupisted ja keelekaste

Seminaril osalemine on tasuta, kuid palume seminarile registreerida!