Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Meie kultuur

Meie inimesed on Primendi suurim konkurentsieelis ja seepärast on meie suurimad investeeringud seotud meie inimeste arendamisega.

Kui ühined Primendi meeskonnaga, saad osa järgnevast:

  • ühised ja meeldejäävad ettevõtmised aastaringselt
  • inspireeriv töökeskkond Baltikumi suurimas ärikogukonnas Ülemiste Citys koos tulemuslikkust toetavate töövahenditega
  • peame meeles sinu ja sinu pere olulisi tähtpäevi
  • hoolime sinu tervisest läbi sportimise toetamise
  • Eesti-sisesed ja rahvusvahelised koolitused, mis panevad silmad särama ja hoiavad alati IT-maailma uusimate trendidega kursis
  • Tasude ja preemiate maksmisel lähtume turu tingimustest, aga märkame alati erilist panust ja jagame suuri võitusid.

Primendi kultuuri loovad iga päev meie inimesed

This is how we roll:

Suvepäevad 2022 - Primend x Lil Nas X – Old Town Road

 

Primend x The Roop - Discoteque

 

Suvepäevad 2020