Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | TABLOO intranet ja siseveebi kuldne kolmik

Kes? Heikko Kukk ja Joel Põldaru
Millal? 20. mai 2021 10:00:00
Kus? Primend

TABLOO intranet– siseveebi kuldne kolmik sinu ettevõttes SharePointi, PowerAppsi ja Power Automate lahenduste baasil.

Intranetis sisemise kommunikatsiooni sasipuntra harutamisel tulevad esile tihtipeale mitmed tegevused ettevõttes, mis saaksid hoogu juurde kui vaid teaks, kuidas asju automatiseerida.

Seisame silmitsi mitmete küsimustega: kus me täidame avaldusi, kuidas esitada aruandeid, kuidas ettevõtte töötajaid rohkem kaasata? Siin on kindlasti veel palju teisigi küsimusi, mis mõnda teie ettevõtte osakonda öösiti üleval hoiavad ja ahastusest kuu poole ulguma sunnivad.

Aga, mis on siis lahendus?

  • TABLOO kuldne kolmik ja teadmine, et ma ei ole hädas üksi.
  • Jagame Primendi poolelt oma teadmisi ja kogemusi meie klientidelt
  • Pakume välja võimalikke lahenduskäike
  • Tutvustame ka uut lahendust nimega Microsoft Viva

Heikko Kukk - Primend | arendusüksuse juht
Infotehnoloogia ja kommunikatsioon on alati olnud mulle südamelähedasteks teemadeks. IT, ägedad lahendused kommunikatsiooni korraldamiseks, protsesside automatiseerimine ja ettevõttes muudatuste juhtimine toovad alati sära silmadesse ja vähemal või rohkemal määral minu leivanumber viimased neli aastat. Sellele kõigele lisab vürtsi varasem kogemus kommunikatsiooni valdkonnas. Hetkel aitan ettevõtetel ehitada Microsofti lahenduste abil siseveebe ja dokumendihalduse keskkondasid ning äriprotsesside automatiseerimises olen kõva käsi.

Joel Põldaru - Primend | SharePoint spetsialist
IT juurde jõudsin umbes 7 aastat tagasi. Viimased 5 aastat olen olnud Primendis, kus alustasin tehnilise toe spetsialistina. Nüüd töötan arendusosakonnas kus alustasin Sharepointi spetsialistina. Kuna aga viimased aastad olen tegelenud Primendi klientidele äriprotsesside lihtsustamiseks lahenduste loomisega siis pean ennast pigem äriprotsesside arhitektiks. Minu ülesanne on lahendada kliendi mured kasutades selleks kõiki erinevaid Microsofti tooteid alates Sharepointist kuni automatiseerimiste ja telefoni rakendusteni välja.

Uuri lähemalt TABLOO siseveebi lahenduse kohta.