Webinar | Turvalisus ja turvaline kaugtöö

Kes? Kristo Karu ja Priit Timpson
Millal? 18. märts 2021 10:00:00
Kus? Primend

 

Microsofti Office 365 pilveteenused ärikliendile tähistab sellel aastal 10a juubelit!

Kui päris alguses oli Microsofti rakenduste valikus ainult meili teenus, millele hilisemalt lisandusid OneDrive, SharePoint Online ja Skype for Business, siis nüüd on teenuste valik väga lai. Selleks, et tagada kõikide teenuste kasutamisel turvalisus, kutsume sind osalema veebiseminaril, kus keskendumegi just turvalisuse lisamisele juba olemasolevatele Office 365 teenustele.

Aitame mõista, mis on Microsoft 365 E3/E5 või EMS E3/E5 olulisemad lisaväärtused ja miks neid ikkagi vaja on.

Mõned märksõnad:

  • Azure Active Directory Premium
  • Conditional Accessid
  • Seadme haldus

Kui sind huvitab küberturvalisus, siis võid meie uutest blogipostitustest lähemalt uurida, mis on õngitsuskiri, lunavara ja kuidas end nende eest kaitsta ning kuidas kaugtöö turvalisust tõsta.

Kristo Karu - pilveteenuste arhitekt

Microsoft pilveteenustega on Kristo igapäevaselt tegelenud viimased 6 aastat. Nende aastate jooksul on ta saanud väga hea kogemuse ja nägemuse, kuidas ettevõte peab pilveteenuseid kasutama. Tema peamine suund täna on pilveteenuste turvalisus, mis annab võimaluse ettevõtetel muutuda järjest mobiilsemateks.

 

Priit Timpson - pilveteenuste arhitekt

Priit on infotehnoloogia valdkonnas olnud tegev juba üle 20 aasta, sellest 12 viimast aastat on ta tegelenud Microsoft pilveteenustega ning sellest omakorda 5 viimast aastat on põhi fookuseks olnud turvalisus.