Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Mida uut ja põnevat toimub Power Apps maailmas?

Kes? Heikko Kukk & Kevin Deket
Millal? 27. aprill 2023 10:00:00
Kus? Primend Teams Live

 


Puhume tuule tiibadesse vanale heale teemale ja räägime, mida uut on meile võimaldamas Microsoft Power Apps ja milliseid silmailu pakkuvaid lahendusi on Primend alates viimasest veebiseminarist oma tehnikariiulile valmis teinud.

Millest me räägime? Võtame teemaks mobiiliversiooni Power App-idel ning võrdleme neid arvutis või siseveebis kasutatavatega. Teemaks on ka andmete hoiustamine ja turvalisus, seega ei pääse me üle ega ümber Microsoft Dataverse’st. Lisaks heidame pilgu tulevikku ja vaatame üle uued võimalused, mis kohe-kohe Power Appsi lisandumas. 

  • Puhkuste äpp: Meie kõige viimane versioon puhkuste äpist, mugavaks eemalolekute planeerimiseks ja haldamiseks.
  • Sõidupäeviku rakendus (telefoni versioon): Tööriist, mis aitab teil hõlpsalt jälgida töösõitude kulgu ja kulusid.
  • Power Apps Developer Plan: Mis imeloom see on ja mida ta meile võimaldab?
  • Uuendused ja Roadmap: Vaatame Power Apps'i hiljutisi uuendusi ja tulevaste funktsioonide ajakava.
  • Co-pilot: Tutvustame Power Apps kaaspiloodi võimekust ja kuidas see enda kasuks tööle panna.
  • Modern Controls: Räägime, kuidas kasutada modernseid juhtelemente, et luua visuaalselt atraktiivseid ja kasutajasõbralikke rakendusi.

Webinari viivad läbi

Kevin Deket - Primend | SharePoint ja Power Platform ekspert
Kevin alustas Primendis praktikandina ja tänaseks on ta arenenud PowerPlatformi ekspert/arendajaks. Esimesed nädalad Primendis pakkusid põnevaid väljakutseid, kuna teadmised selles valdkonnas olid suur ümmargune null. Täna on ta nende väljakutsete eest tänulik. Kevin loeb võiduks hetked, kus ta vähendab kliendil tüütute tegevuste peale kuluvat aega, mida võiks suunata tähtsamatele ülesannetele. Excel on väga hea tööriist aga mõnede protsesside jaoks on see ajale jalgu jäänud. Power Platform on väga võimekas ja suudab hoida kokku raha, mis oleks läinud eriarenduse peale. Work on what matters most, automate the rest!

 

Heikko Kukk - Primend | arendusüksuse juht
Infotehnoloogia ja kommunikatsioon on alati olnud mulle südamelähedasteks teemadeks. IT, ägedad lahendused kommunikatsiooni korraldamiseks, protsesside automatiseerimine ja ettevõttes muudatuste juhtimine toovad alati sära silmadesse ja vähemal või rohkemal määral minu leivanumber viimased neli aastat. Sellele kõigele lisab vürtsi varasem kogemus kommunikatsiooni valdkonnas. Hetkel aitan ettevõtetel ehitada Microsofti lahenduste abil siseveebe ja dokumendihalduse keskkondasid ning äriprotsesside automatiseerimises olen kõva käsi.