Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Kaugtöö algajatele

Kes? Tõnis Tikerpäe, Magnus Hillermaa
Millal? 16. detsember 2020 10:00:00
Kus? Primend

Sellel veebiseminaril räägime, mida on vaja teha selleks, et oma ettevõttes või asutuses Microsoft Teams kasutusele võtta ning käime läbi põhifunktsionaalsused.

Basic teadmised ja algtõed Teamsiga alustamiseks:

  • chat;
  • online koosolekud;
  • grupitöö tiimides;
  • ühistöö dokumentidega.

Magnus Hillermaa - äriarendusjuht

Magnus töötab BCS Grupis äriarendusjuhina. Tal on 4 aastat Office 365 projektide juurutuse kogemus nii avalikus-, kui erasektoris. Pikaajaline täiskasvanu koolituse kogemus lektorina Tartu Ülikoolis, IT Kolledžis, konverentsidel, ettevõtte siseselt ja klientide juures. Üle 10 aasta töökogemust IT sektoris Swedbankis, Skype'is, Microsoftis ja BCS'is.

 

Tõnis Tikerpäe – Microsoft pilveteenuste osakonnajuht

Infotehnoloogias olen olnud tegev juba 20 aastat. Microsoft pilveteenustele keskendusin kohe, kui Office 365 lansseeriti 2011 aasta juunis. Viimased aastad olen võtnud oma südameasjaks kaugtöö ning modern workpace’i ning aidanud paljudel ettevõtetel läbi pilveteenuste efektiivse kasutusele võtu oma töökorraldust tõhusamaks muuta.