Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Välispartneri kasutamine siseveebi loomisel - miks ja kuidas?

Kes? Heikko Kukk ja Joel Põldaru | Primend
Millal? 14. juuni 2018 10:00:00
Kus? Primend

Siseveeb on killuke sinu ettevõttest. Seetõttu on oluline, et internet aitaks kaasa firma ärieesmärkide saavutamisele ja areneks koos sellega. Kuid kõik, mis töötab täna ideaalselt, võib järgmisel aastal vajada uuendusi, muutuvate nõudmistega tempos püsimiseks. Tihti ei pruugi ka IT-osakond oma piiratud ressursiga kogu vajalikku infot hallata ning siin on hästi valitud partner üksnes abiks.
Panime kokku veebiseminari, kus muuhulgas räägime millised on kõige paremad lahendused tehnilise know-how ja ettevõtte igapäevatöö paremaks sidumiseks.


Veebiseminari viivad läbi:
Heikko Kukk ja Joel Põldaru | Primend