Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Esitleme maailma esimest pilvearvutit

Kes? Tõnis Tikerpäe, Sergei Sokolov
Millal? 08. september 2021 10:00:00
Kus? Primend

 

Küsimus: "Kas Teamsi kõned ja videote vaatamine on toetatud Win 365's?“
Vastab Tõnis Tikerpäe: "Jah, Teams kõned ja videod on toetatud!"

Küsimus: "Millised piirangud Teamsile rakenduvad? Mitme osaleja kaamerapilti suudetakse üheaegselt kuvada?“
Vastab Tõnis Tikerpäe: "Testisin üks-ühele kõnet ja töötas.  Mitme inimese videopildi kuvamist peab testima"

Küsimus: "Kas passwordless login on toetatud? Windows Hello login või Security Token või  Authenticator App?“
Vastab Tõnis Tikerpäe: "Windows Hello ei ole testinud, kuid MS sõnul on toetatud ja MFA puhul saab kasutada Authenticator Appi."

Küsimus: "Kas sisse logimisel saab kasutada SSO, st kui login sisse domeeni liikmeks olevast masinast ei pea enam parooli uuesti sisestama?“
Vastab Tõnis Tikerpäe: "Jah see on keskselt seadistatav."

Küsimus: "Millise VM'i configa Teamsi testisite?“
Vastab Tõnis Tikerpäe: "2vCPU ja 4GB RAM"

Küsimus: "Kas algselt valitud rauakonfi kasutamise jooksul saab muuta?“
Vastab Tõnis Tikerpäe: "Jah upgradeda on võimalik virtuaalset masinat, väiksemaks muuta esialgu mitte."

Kasulikud lingid:

Info Windows 365 teenuse kohta https://windows365.microsoft.com;

Virtuaalne demo Windows 365 teenuse seadistamise kohta https://aka.ms/w365demo;

Kevadine Azure Virtual Desktop webinari salvestuse leiad siit.

Esitleme maailma esimest pilvearvutit - Windows 365 (W365)

Üleminek hübriidtööle tähendab, et nüüd nõuavad lõppkasutajad rohkem kui eales varem lihtsust, turvalisust ja paindlikkust, et töötada erinevates seadmetes olenemata ajast ja kohast.

Azure'is hostitud W365 ​​võimaldab teil isikupärastatud töölauda, ​​rakendusi, seadeid ja sisu turvaliselt otse pilvest oma seadmetesse voogesitada.

Osale veebiseminaril, kus Primendi Microsofti pilveteenuste juht Tõnis Tikerpäe ja Primendi pilveinfrastruktuuri arhitekt Sergei Sokolov annavad pilvearvuti W365 ​​lahenduse ülevaate ning näitavad, kuidas Primendi teenuste abil sujuvalt ja turvaliselt oma W365 lahendust juurutada ja hallata.

Mida oodata:

  • Ülevaade Windows 365’st
  • Azure'i virtuaalne töölaud vs W365 - sarnasused ja erinevused
  • Windows 11 arendused
  • Primend Services + töötoad - kasutuselevõtt ja töös olevad arendused

Tõnis Tikerpäe – Primend | Microsoft pilveteenuste osakonnajuht

Infotehnoloogias olen olnud tegev juba 20 aastat. Microsoft pilveteenustele keskendusin kohe, kui Office 365 lansseeriti 2011 aasta juunis. Viimased aastad olen võtnud oma südameasjaks kaugtöö ning modern workpace’i ning aidanud paljudel ettevõtetel läbi pilveteenuste efektiivse kasutusele võtu oma töökorraldust tõhusamaks muuta. 

 

Sergei Sokolov - Primend | Microsoft pilveinfrastruktuuri arhitekt

Olen aktiivselt infotehnoloogia valdkonnaga tegelenud üle 20 aasta. Viimasel ajal on fookuseks olnud Microsft pilveteenused ja IT-süsteemide juurutamine, migreerimine ning tõrgete korral probleemide kõrvaldamine.

 

 

Seminaril kasutatud slaidiesitlus on kättesaadav SIIT.

Kõik meie veebiseminarid on tasuta ning kutset võib julgelt jagada kui teate kedagi, kellele need teemad võiks huvi pakkuda.