Kasutame kolmandate osapoolte teenuste küpsiseid turundustegevuseks ning kasutajate külastuste analüüsimiseks. Täpsemat infot saate kui külastate linki "Primend Privaatsuspoliitika".

Webinar | Sisekommunikatsioon kodukontori ajastul

Kes? Heikko Kukk, Kadri Kangur
Millal? 20. jaanuar 2021 10:00:00
Kus?

Ajal, mil paljudes kontorites ulub tuul ning kauguses kõlavad vaid koristaja vaiksed, kuid erksad sammud, on vana traditsiooniline kohvinurga jutuajamine jäänud ainult helesiniseks mälestuseks. Siiski seisame silmitsi vajadusega igapäevaselt oma kolleegide ja partneritega informatsiooni jagada. Kuidas seda teha?

Kas siin on mingid nipid ja nõksud?

Teeme ühe vestluse sise- ja väliskommunikatsioonist meie hea kliendi IMG Numeri juhatuse liikme, Kadri Kanguriga, keda on oma küsimuste ja mõtetega puurimas Primendi arendusüksuse juht Heikko Kukk. 

 

Kadri Kangur - IMG Numeri OÜ | tegevjuht
Olen 20 aastat töötanud kohviäris, millest üle 10a olin Pauligi kontsernis Baltikumi finantsjuht.
Alates 1.jaanuarist 2020 olen IMG Numeri OÜ tegevjuht. IMG Numeri on Eesti suuremaid raamatupidamisbüroosid ja teenindab aastas üle 600 kliendi.
Mind käivitab juhina inimeste ja ettevõtte areng ning tõhus koostöö.

 

Heikko Kukk - Primend | arendusüksuse juht
Infotehnoloogia ja kommunikatsioon on alati olnud mulle südamelähedasteks teemadeks. IT, ägedad lahendused kommunikatsiooni korraldamiseks, protsesside automatiseerimine ja ettevõttes muudatuste juhtimine toovad alati sära silmadesse ja vähemal või rohkemal määral minu leivanumber viimased neli aastat. Sellele kõigele lisab vürtsi varasem kogemus kommunikatsiooni valdkonnas. Hetkel aitan ettevõtetel ehitada Microsofti lahenduste abil siseveebe ja dokumendihalduse keskkondasid ning äriprotsesside automatiseerimises olen kõva käsi.