Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Sisekommunikatsioon kodukontori ajastul

Kes? Heikko Kukk, Kadri Kangur
Millal? 20. jaanuar 2021 10:00:00
Kus?

Ajal, mil paljudes kontorites ulub tuul ning kauguses kõlavad vaid koristaja vaiksed, kuid erksad sammud, on vana traditsiooniline kohvinurga jutuajamine jäänud ainult helesiniseks mälestuseks. Siiski seisame silmitsi vajadusega igapäevaselt oma kolleegide ja partneritega informatsiooni jagada. Kuidas seda teha?

Kas siin on mingid nipid ja nõksud?

Teeme ühe vestluse sise- ja väliskommunikatsioonist meie hea kliendi IMG Numeri juhatuse liikme, Kadri Kanguriga, keda on oma küsimuste ja mõtetega puurimas Primendi arendusüksuse juht Heikko Kukk. 

 

Kadri Kangur - IMG Numeri OÜ | tegevjuht
Olen 20 aastat töötanud kohviäris, millest üle 10a olin Pauligi kontsernis Baltikumi finantsjuht.
Alates 1.jaanuarist 2020 olen IMG Numeri OÜ tegevjuht. IMG Numeri on Eesti suuremaid raamatupidamisbüroosid ja teenindab aastas üle 600 kliendi.
Mind käivitab juhina inimeste ja ettevõtte areng ning tõhus koostöö.

 

Heikko Kukk - Primend | arendusüksuse juht
Infotehnoloogia ja kommunikatsioon on alati olnud mulle südamelähedasteks teemadeks. IT, ägedad lahendused kommunikatsiooni korraldamiseks, protsesside automatiseerimine ja ettevõttes muudatuste juhtimine toovad alati sära silmadesse ja vähemal või rohkemal määral minu leivanumber viimased neli aastat. Sellele kõigele lisab vürtsi varasem kogemus kommunikatsiooni valdkonnas. Hetkel aitan ettevõtetel ehitada Microsofti lahenduste abil siseveebe ja dokumendihalduse keskkondasid ning äriprotsesside automatiseerimises olen kõva käsi.