Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Excel - nipid ja trikid

Kes? Toomas Mõttus | Primend
Millal? 09. veebruar 2023 10:00:00
Kus? Teams Live


Excel on kõigile teadatuntud tabelarvutus- ja tabeltöötlusrakendus, mille eesmärgiks on hõlbustada tööd andmetega aga sellest veelgi olulisemaks eesmärgiks on saada töö kiiremini valmis.

Selles on 500+ funktsiooni ja sadu otsetee kombinatsioone, mis kõik aitavad sul oma elu lihtsamaks teha aga selle eelduseks on, et sa tead kuidas ja mida kasutada. 

Reeglina muidugi leidub igas ettevõttes keegi, kellel on suurepärased teadmised Excelis ja kelle poole saab alati pöörduda. Iseasi on muidugi see, kui palju kolleegil oma tööülesannete kõrvalt jagub aega teiste inimeste aitamiseks. 

Meil Primendis on õnneks selliseks toredaks kolleegiks Toomas Mõttus, kes on lahkelt nõus oma teadmisi ka veebiseminari vormis teistega jagama.

Seminari käigus vaatame üle:

  • põgus vaade funktsionaalsustele ja otseteedele 
  • Pivot ja mida sellega teha saab
  • andmete hankimine: Text/CSV, Power BI’st jne
  • erinevad analüüsi võimalused
  • andmete sisestamine ja nipid selle hõlbustamiseks
  • dünaamilised ja staatilised viited, mis need on ja milleks kasulikud

Kuna seminari kestus on vaid 1 tund, siis rohkem sinna ei mahu, aga kindlasti plaanime kevadesse veel samalaadseid seminare.


„The First Rule of Microsoft Excel—Don’t Tell Anyone You’re Good at It“ ;)