Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Microsoft pilveteenused

Laialdaselt populaarne Office 365, sai uueks nimeks Microsoft 365, mis pakub integreeritud rakenduste ja teenuste komplekti, erinevas suuruses ettevõtetele.

Microsoft 365 on litsentsipõhine tellimusteenus, mis ühendab ettevõtte parimad tootlikkustööriistad kaasaegse pilvetehnoloogiaga.

Microsoft 365 põhifunktsioonid:

  • Tarkvararakendused: Sisaldab viimaseid versioone Wordist, Excelist, PowerPointist, Outlookist ning võimaldab neid installerida mitmesse seadmesse.
  • Koostöövahendid: Exchange Online'i, Teamsi ja SharePointi abil saavad kasutajad saata e-kirju, vestelda, pidada koosolekuid, jagada faile ja teha reaalajas koostööd.
  • Cloud Storage: OneDrive pakub kasutajale 1 TB salvestusruumi, tagades, et failid on varundatud ja kättesaadavad kõikjalt.
  • Turvalisus: Täiustatud turbeomadused, nagu kaheastmeline autentimine, andmete krüpteerimine igas asukohas ja situatsioonis ning Advanced Threat Protection.
  • Pidevad uuendused: teenuse tarbijad saavad regulaarseid värskendusi ja täiendusi, mis tagab juurdepääsu uusimatele funktsioonidele ja turvaparandustele.

Microsoft 365 eelised:

  • Paindliktöö: Võimalus töötada igalt poolt, igal ajal ja igal seadmel, millel on interneti ühendus.
  • Koostöö: Reaalajas koostöö dokumentide, projektide ja meeskonnaliikmetega.
  • Skaleeritavus: Sobib igas suuruses ettevõtetele, alates üksikettevõtjatest kuni suurte ettevõteteni.
  • Makseefektiivsus: Võimalus soetada ettevõtte vajadustest lähtuvalt, kas igakuise või aastase tellimusega litsentsid.
  • Integreeritud tööriistad: Platvormil on olemas kõik vajalikud tööriistad, mis vähendavad vajadust mitme teenuse või tarkvara järele.

Microsoft 365 pakub kõikehõlmavat lahendust igas suuruses ettevõtetele, kes soovivad suurendada oma tootlikkust ning parandada ja tõhustada koostööd.
 

Küsi pakkumist