Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Domeen ja kodulehe majutus

Domeen ja kodulehe majutus - Veebimajutusest

Vajad oma ettevõttele domeeni ja kodulehte? Pakume koos Veebimajutusega töökindlat lahendust ja see on Primendi klientidele ja sõpradele esimesed 6 kuud täiesti TASUTA!

Miks Veebimajutus?

  • Veebimajutus.ee eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset täislahendust, mida toetab kasutajasõbralik kõik‑ühes iseteeninduskeskkond.
  • Veebimajutus omab  domeeni ja veebimajutuse alal üle 20 aastat kogemust, teenindab igapäevaselt kokku rohkem kui 40 tuhandet domeeni ning teenust kasutab juba üle 15000 ettevõtte.
  • Veebimajutus kasutab kõrgtasemelisi võrgu ja serveri seadmeid ning majutab oma serveriparki kaasaegsetes ja turvalistes serverikeskustes.

Teenuse sisu

Saad registreerida enda ärile meelepärase domeeni, luua usaldusväärsed nimi@firmanimi.ee stiilis e-posti aadressid ning seada üles Wordpressi või Voogi sisuhaldussüsteemil kodulehe. Soovi korral on võimalik lihtsalt ja kiirelt ka ise väike e-pood püsti panna. 

Teenuse tellimiseks:

  • Registreeri uus domeen või alusta olemasoleva kolimist
  • Vali endale sobiv majutuspakett
  • Proovi teenust 6 kuud tasuta

Küsi pakkumist