Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Azure

Primend on teie usaldusväärne partner, kes aitab rakendada Microsoft Azure’i jõudu! Praegusel digiajastul peavad ettevõtted leidma konkurentsivõime säilitamiseks skaleeritavaid ja tõhusaid lahendusi. Siin tulebki mängu Azure. Juhtiva pilvepõhise arvutiplatvormina pakub Microsoft Azure suurt hulka teenuseid, mis annavad organisatsioonidele võimaluse oma töö ümber korraldada, tootlikkust tõsta ja avada lõputuid võimalusi.

Miks valida Microsoft Azure?

  • Võrreldamatu skaleeritavus. Azure annab paindlikkuse infrastruktuuri ettevõtte vajadustest lähtuvalt suurendada või vähendada. Olgu siis tegemist väikese alustava ettevõtte või paljudes riikides tegutseva kontserniga, Azure suudab rahuldada kõik vajadused, tagades sujuva kasvu ilma tülikate riistvarauuendusteta.
  • Ülemaailmne haare. Azure’il on lai andmekeskuste võrgustik üle kogu maailma, tänu millele saab juurutada rakendusi ja teenuseid klientidele lähemal. See vähendab latentsust, parandades samas ka kasutajakogemust ning tagades optimaalse toimivuse geograafilisest asukohast olenemata.
  • Turvalisus ja nõuetele vastavus. Turve on iga organisatsiooni jaoks kõige tähtsam asi ja Azure pakub andmete ning rakenduste kaitsmiseks tugevaid turbemeetmeid. Alates krüptitud suhtlusest ja ohuteabe kogumisest kuni mitmesuguste õigusnormide järgimiseni tagab Azure alati delikaatsete andmete kaitsmise.
  • Hübriidvõimalused. Azure’i saab integreerida sujuvalt olemasoleva IT-infrastruktuuriga, võimaldades kasutada hübriidpilvkeskkonda. See tähendab pilvteenuse eeliste kasutamist, säilitades samas kohapealsed süsteemid ja luues konkreetsetele nõudmistele vastava hübriidlahenduse.
  • Lai teenuste portfell. Azure pakub suurt hulka teenuseid, mis vastavad mitmesugustele ärivajadustele. Azure’il on olemas kõikvõimalikud lahendused, alates virtuaalsetest seadmetest, andmebaasidest ja salvestusruumist kuni tehisintellekti, masinõppe ja asjade interneti (IoT) võimalusteni. Teenuseid omavahel kombineerides saab luua just oma eesmärkide saavutamiseks sobiva kohandatud lahenduse.

Meie Azure’i lahendused

Primend aitab ettevõtetel Azure’i jõudu enda heaks ära kasutada. Meie ekspertide tiim teeb teiega tihedat koostööd, selgitades välja teie vajadused, koostades kohandatud Azure’i lahenduse, tagades sujuva juurutamise ja pideva toe. Siin on ülevaade meie Azure’i teenustest.

  • Azure’i infrastruktuuri koostamine. Aitame teil luua Azure’is tugeva infrastruktuuri, mis tagab hea käideldavuse, skaleeritavuse ja kulude optimeerimise.
  • Azure’i migreerimine. Meie migreerimiseksperdid aitavad teil sujuvalt Azure’ile üle minna, vähendades seisakuaega ning tagades teie rakenduste ja andmete sujuva üleviimise.
  • Rakenduste arendamine ja juurutamine. Kasutades Azure’i platvormi kui teenuse (PaaS) pakkumisi saate oma rakendusi hõlpsasti arendada, juurutada ja hallata. Aitame teil Azure’is skaleeritavaid ja paindlikke rakendusi luua.
  • Andmeanalüüs ja tehisintellekt. Azure’i analüüsid ja tehisintellekti teenused aitavad avada andmete jõu. Meie eksperdid aitavad koostada väärtuslikke ülevaateid ja teha ettevõtte kasvu toetamiseks andmepõhiseid otsuseid.
  • Avariijärgne taaste ja varundamine. Kaitske oma olulisi andmeid Azure’i avariijärgse taaste ja varundamise lahenduste abil. Aitame teil koostada paindliku varundamisstrateegia, mis tagab äritegevuse järjepidevuse.

Koostöö Primendiga

Kui soovite rakendada pilvkeskkonnas Microsoft Azure’i täielikku potentsiaali, on Primend teie usaldusväärne partner. Tuginedes oma põhjalikele teadmistele, pakume teile usaldusväärset tuge ning aitame teil edu saavutamiseks pilvkeskkonnas navigeerida ja oma ettevõtte jaoks uusi võimalusi avada.

Võtke meiega juba täna ühendust, kui soovite lisateavet meie Azure’i teenuste kohta ning selle kohta, kuidas saame teie konkreetseid vajadusi rahuldava lahenduse kokku panna. Asugem koos murrangulisele teekonnale Microsoft Azure’iga!

Küsi pakkumist