Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Microsoft 365, sinu abimees

Kes? Priit Timpson, Kristo Karu
Millal? 19. aprill 2022 10:00:00
Kus? Primend

Veebiseminaril vaatame kuidas Microsofti tooted aitavad kaasa teie ettevõtte protsesside ja koostöö parendamisele. 

See, kuidas me töötame, on pidevas muutumises: kaugtöö, töö kontoris või mõni hübriidlahendus. Ajal, kui me töötame rohkem ja samas rohkem kontorist eemal, on väga oluline keskenduda ka töötajate heaolule. Et nad tunneksid end osana ühtsest meeskonnast ja nende pingutused saaks vajalikku tunnustust. Microsoft Teams pakub parimaid reaalajas koostöötamise võimalusi. Võtame Microsoft Teamsis kasutusele kõik, mis seal on pakkuda:

  • Reaalajas koostöö 
  • Planner 
  • Forms 
  • Polly

Veebiseminari teises pooles vaatame otsa reaalsusele, kus küberturvalisuse vajadus täna on suurem kui kunagi varem: küberrünnakute tüübid on pidevas arenemises. Kõigile on oluline teada küberrünnakute põhilisi vorme, et osata ennast nende eest kaitsta:

  • Pahavara
  • Viirused 
  • Õngitsemine
  • Lunavara

Vaatame üle, kuidas neid rünnakuid ära tunda ja mida saab teha enda ettevõtete kaitsmiseks.

Seminari viivad läbi:

Priit Timpson - Pilveteenuste arhitekt
Priit on infotehnoloogia valdkonnas olnud tegev juba üle 20 aasta, sellest 12 viimast aastat on ta tegelenud Microsoft pilveteenustega ning sellest omakorda 5 viimast aastat on põhi fookuseks olnud turvalisus.
 
 
Kristo Karu - Pilveteenuste arhitekt
Microsoft pilveteenustega on Kristo igapäevaselt tegelenud viimased 6 aastat. Nende aastate jooksul on ta saanud väga hea kogemuse ja nägemuse, kuidas ettevõte peab pilveteenuseid kasutama. Tema peamine suund täna on pilveteenuste turvalisus, mis annab võimaluse ettevõtetel muutuda järjest mobiilsemateks.

Kõik meie veebiseminarid on tasuta ning kutset võib julgelt jagada kui teate kedagi, kellele need teemad võiks huvi pakkuda.

Mis on Microsoft 365? Kuidas alustada teekonda pilveteenustesse?

Üks võimalustest on kasutada Microsofti teenust nimega Solution Assessment. Aga seda saab kasutada juhul, kui te ettevõttel on üle 150 kasutaja. 

Microsofti Solution Assessment on tööstusharu standardsete parimate tavade kogum, mis hõlmab tõestatud strateegiaid organisatsiooni IT-varade haldamiseks ja optimeerimiseks.

Kuna kliendid soovivad pidevalt toiminguid sujuvamaks muuta, tootlikkust suurendada ja kulusid kontrollida, on rohkem võimalusi kui kunagi varem leida uusi töökoormusi ja teenuseid, mis toetavad nende strateegilisi eesmärke ja kasvatavad teie ettevõtet.

Solution Assessment annab klientidele empriilist informatsiooni nende töökeskkonna kohta ning koostab pilve finantsilise analüüsi, mis aitab teha otsuseid pilve lahenduste migratsiooniks. 

Solution Assessment aitab klientidel suurendada produktiivsust, vähendada kulusid ja optimeerida investeeringuid. See võtab tavaliselt aega 2 kuni 6 nädalat.

 

Teiseks variandiks on ise uurida, mis oleks just teile kõige sobivamad variandid Microsoft tootevalikust. Kas teil on vaja ainult e-maili kasutada või on vaja ka lisafunktsioone nagu näiteks One Drive või Teams. Samuti tuleb arvestada erinevate turbelahendustega. A ja O, millest ei saa üle ja ümber on MFA ehk Mitmefaktoriline autentimine. See on olemas kõikides Microsofti pakettides, mis on mõeldud ettevõtluseks.

Väga oluline kontrollida töötajate profiilivajadused ehk mis on funktsioonid on töötajal vajalikud töö tegemiseks ja mis andmeid töötaja töötleb. Näiteks kas seal on andmeid, mida tuleks rangemalt kaitsta. 

Peamisteks pakettideks ettevõtetele on Microsoft 365 Business Basic, Microsoft 365 ettevõtterakendused, Microsoft 365 Business Standard ja Microsoft 365 Business Premium. 

Täpsema info nende litsentside kohta leiab siit.

Microsoft Business paketid

Kuidas teeb Microsoft Teams töö tegemise lihtsamaks?

Grupitöölahendus Teams on nüüdseks umbes neli aastat väljas olnud ning on nende aastate jooksul pidevalt arenenud. Sellega saab lahendada erinevaid probleeme, nagu näiteks kaugtöö lahendus. Sellega saab teha erinevaid koosolekuid, grupichatte, failide jagamist ja palju palju muud. Veebikoosolekutega saab aega planeerida efektiivselt ning ei pea mõtlema kui palju raha ja aega kulub näiteks transpordile. 

Üheks väga praktiliseks töövahendiks on dokumentide samaaegne redigeerimine ning automaatne salvestamine. Seda saab teha nii MS Wordis, Power Point, Excelis ja ka muudes Microsofti programmides. Selle funktsiooni üheks parimaks näiteks on Excelis samaaegne eelarvestamine ning ka slaidiesitluste koostamine, kus erinevad esinejad saavad pidevalt oma slaide muuta segamata teisi esinejaid. 

Microsoft Defender for Office 365 hoiab su seadmed turvalisena

Microsoft Defender for Office 365 kaitseb teie organisatsiooni meilisõnumeid, linke (URL-e) ja koostöötööriistasid pahatahtlike ohtude eest. Defender for Office 365 sisaldab:

Ohukaitsepoliitikad: määratlege ohukaitsepoliitikad, et määrata oma organisatsioonile sobiv kaitsetase.

Aruanded: vaadake reaalajas aruandeid, et jälgida Defender for Office 365 jõudlust oma organisatsioonis.

Ohtude uurimise ja reageerimise võimalused: kasutage ohtude uurimiseks, mõistmiseks, simuleerimiseks ja ennetamiseks tipptasemel tööriistu.

Automatiseeritud uurimis- ja reageerimisvõimalused: säästke aega ja vaeva ohtude uurimisel ja leevendamisel.

 

Küsimuste korral võtke meiega ühendust!