Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Microsoft 365 kooli IT inimestele

Kes? Kristo Karu, Priit Timpson
Millal? 24. märts 2022 10:00:00
Kus? Primend

Veebiseminar on suunatud koolide ja muude haridusasutuste IT administraatoritele.

Registreerumiseks klikka siia

24. märts 10:00 osalemise link

Veebiseminari kirjeldus:

Microsoft pakub haridusasutustele väga palju lahedaid ja toredaid IT lahendusi, aga kuidas see ka kõik tööle panna?

See veebiseminar on mõeldud IT administraatoritele, et vastata küsimustele nagu, kuidas seadistada Microsoft 365 keskkond kuni, kuidas Microsoft Teams turvaliselt ja mugavalt tööle panna.

Teemad millest juttu tuleb:  

 • Haridusasutuste litsentsimine
 • Microsoft 365 hariduse keskkonna loomine 
 • Kasutajate haldamine: lisamine, eemaldamine ja litsentsimine
 • Võrgu valmisoleku tagamine 
 • Azure Active Directory 
 • Seadmete haldamine: Endpoint Manager
 • Programmide paigaldamine: Word, Excel, OneNote jne 
 • Microsoft Teamsi ülesseadmine ja haldamine 
 • Exchange Online juurutamine 
 • Sharepoint ja OneDrive juurutamine 
 • Turvalisus: MFA, Conditional Access

Seminari viivad läbi:

Priit Timpson - pilveteenuste arhitekt
Priit on infotehnoloogia valdkonnas olnud tegev juba üle 20 aasta, sellest 12 viimast aastat on ta tegelenud Microsoft pilveteenustega ning sellest omakorda 5 viimast aastat on põhi fookuseks olnud turvalisus.

 

 

 

Kristo Karu - pilveteenuste arhitekt
Microsoft pilveteenustega on Kristo igapäevaselt tegelenud viimased 6 aastat. Nende aastate jooksul on ta saanud väga hea kogemuse ja nägemuse, kuidas ettevõte peab pilveteenuseid kasutama. Tema peamine suund täna on pilveteenuste turvalisus, mis annab võimaluse ettevõtetel muutuda järjest mobiilsemateks.