Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Turvalisus teenusena

Kes? Toomas Mõttus | Primend
Millal? 18. september 2018 10:00:00
Kus? Primend

Toomas räägib seminaril, milliseid meetodeid on mõistlik rakendada, et hoida andmeid turvalisena, vältida nende sattumist kurikaelte kätte ja seda kõike kasutusmugavust ohverdamata.
Vaatluse alla tuleb:

  • Kuidas avastada isikuandmete töötlemist selleks mitte ette nähtud kohas;
  • Kuidas takistada isikuandmete organisatsioonist välja saatmist;
  • Kuidas takistada krüptoviiruse sisenemist arvutitesse;
  • Kuidas tagant järgi leida üles, kes konfidentsiaalset infot kasutasid;
  • Kuidas hoida turvalisena andmed mobiilsetes seadmetes.

Veebiseminari viib läbi:
Toomas Mõttus | Primend