Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Kuidas säästa raha IT-s ja IT-ga

Kes? Toomas Mõttus, Joosep Truu
Millal? 15. juuni 2023 10:00:00
Kus? Teams meeting

Kas sina tead, millised tegevused aitavad ettevõtte IT-ga seotud tegevusi, sh kulutusi optimeerida? 15. juunil algusega kell 10 alustame veebiseminariga "Kuidas säästa raha IT-s ja IT-ga", kus arutleme, kuidas tõhusamalt kasutada ressursse ja pilvepõhiseid lahendusi, kas ja millal kaaluda outsourcingut, kuidas korraldada koolitusi ja optimeerida tööprotsesse.

Veel teemasid, mida katame:

  • Tsentraliseerimine ja konsolideerimine;
  • püsikulude asendamine paindlike kuludega;
  • aruandlus ja Power BI;
  • teenuste optimeerimine;
  • tööjaamade uuendamine;
  • automatiseerimine;
  • IT-alased koolitused.

Webinari viivad läbi:

 

Toomas Mõttus | CEO

Olen infotehnoloogis olnud tegev juba üle 20 aasta ning olen Microsofti sertifitseeritud Power Platformi spetsialist, andmeinsener ning andmeanalüütik. Minu fookuseks on uued tehnoloogiad ning läbi innovatsiooni ettevõtete nõustamine nende ärivajadustele ja -nõudmistele vastavate IT lahenduste loomisel.

 

 Joosep Truu |  Müügijuht

Olen viimase 10 aasta jooksul nõustanud mitmeid sadu ettevõtteid teemal, kuidas oma ettevõtte IT-infrastruktuur üles ehitada just kõige efektiivsemal ja optimeeritumal moel. Olles alati kursis IT maailmas toimuvaga ja värskeimate turu trendidega, oskan lihtsasti soovitada ja ka rakendada parimaid praktikaid.

 

Kõik meie veebiseminarid on tasuta ning linki võib julgelt jagada kui teate kedagi, kellele need teemad võiks huvi pakkuda.