Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Saage tuttavaks Microsoft 365 - mis, kellele ja milleks?

Kes? Tõnis Tikerpäe | Primend
Millal? 13. detsember 2017 10:00:00
Kus? Primend

Möödunud suvel kuulutas Microsoft välja uue teenustepaketi – Microsoft 365. Mis see on? Kas see sisaldab nüüd kõiki Microsofti tooteid? Kas Microsoft loobub teistest tooteliinidest? Kuidas taolist teenuste paketti mõista?
Uus pakett ühendab populaarsed pilveteenused – Office 365 koostöörakendused, Windows operatsioonisüsteemi ja Enterprise Mobility + Security (EMS) andmete ja seadmete haldusvahendid. Kuna kõik nimetatud teenused on samuti paketid, on Microsoft 365 olemuselt pakettide komplekt. Lisaks on tegu lausa mitme erineva tootega – Microsoft 365 Enterprise E3 ja E5 ning Microsoft 365 Business.
Veebiseminaril keskendutakse neljale uue teenusepaketi lubadusele:

  • Saavutage koostöös rohkem
  • Loo ettevõtte töötajatele vabadus, teha tööd asukohast sõltumata ja turvaliselt
  • Võimalda ettevõttele kõrgema klassi turvalisust, et kaitsta end üha tihenevate küberrünnakute eest
  • Lihtsusta Microsoft 365-ga ettevõtte IT süsteeme ilma kvaliteedis allahindlust tegemata

Veebiseminari viivad läbi:
Tõnis Tikerpäe | Primend