Kasutame kolmandate osapoolte teenuste küpsiseid turundustegevuseks ning kasutajate külastuste analüüsimiseks. Täpsemat infot saate kui külastate linki "Primend Privaatsuspoliitika".

Webinar | Äriks treenitud tehisintellekt

Kes? Toomas Mõttus
Millal? 30. november 2021 10:00:00
Kus? Primend

On teada-tuntud tõde, et robotid sobivad kõige paremini lahendama rutiinseid ühetaolisi ülesandeid ja nõela heinakuhjast otsima. Kuidas aga õpetada robotit lahendama ülesandeid, mis eeldavad nägemist ja kuulmist? Microsoft on treeninud Azure Cognitive Services AI aru saama räägitust ja kirjutatust, ära tundma inimesi ja emotsioone, ning langetama otsuseid. Veebiseminaril räägime, mida need tehisintellekti rakendused oskavad ja kuidas neid oma äriprotsessides kasutusele võtta.


 

 

 

 

Toomas Mõttus – Primend | CEO

Olen infotehnoloogis olnud tegev juba üle 20 aasta ning olen Microsofti sertifitseeritud Power Platformi spetsialist, andmeinsener ning andmeanalüütik. Minu fookuseks on uued tehnoloogiad ning läbi innovatsiooni ettevõtete nõustamine nende ärivajadustele ja -nõudmistele vastavate IT lahenduste loomisel.

Kõik meie veebiseminarid on tasuta ning kutset võib julgelt jagada kui teate kedagi, kellele need teemad võiks huvi pakkuda.