Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Veebiarendus

Veebiarenduse teenused vDisainist 

vDisain pakub Primendi klientidele tipptasemel veebiarenduse teenuseid - veebiplatvormide, tellimiskeskuste, e-poodide ja kodulehtede analüüs, disain ja arendus. Lisaks eelpool mainitule pakuvad nad ka haldusteenust, et tagada kõikidele klientidele veebi töökindlus ja kiire reageerimine muudatuste sisseviimisel.

Peamised raamistikud ja platvormid millega tegeletakse on: Wordpress, Laravel, PHP, Magento, Joomla, ReactJS, VueJS, AngularJS, NodeJS.

Miks vDisain?

vDisain on tänaseks edukalt läbi viinud üle 500 veebiarenduse projekti ja seeläbi suutnud lihvida kõik veebiarenduste protsessid nullist sajani viimiseks.

Nende kliendiportfellist leiab mitmeid tuntuid Eesti ettevõtteid: Merit Tarkvara, Sleepwell, Taltech, Connecto, Mistra, Tammer, Tavast, Raasiku Elekter jpt.
 

Küsi pakkumist