Kasutame kolmandate osapoolte teenuste küpsiseid turundustegevuseks ning kasutajate külastuste analüüsimiseks. Täpsemat infot saate kui külastate linki "Primend Privaatsuspoliitika".

Webinar | Muuda eelarve planeerimine lihtsaks ja efektiivseks

Kes? Toomas Mõttus
Millal? 28. september 2023 10:00:00
Kus? Primend - Teams Live


Septembrikuu on suurepärane aeg keskenduda järgmise perioodi plaanidele ning viia ettevõtte finantsmõtted ja strateegiad numbrilisse vormi. Kuidas aga teha seda süsteemselt, nii et see oleks kõigile osapooltele arusaadav ja kuidas tagada, et ettevõtte ärisaladused jääksid kaitstuks ja oleksid kättesaadavad vaid nendele, kellel info mõeldud? Kuidas tagada, et pärast eelarve koostamist oleks võimalik jälgida selle täitmist, võttes ühtlasi arvesse algsete plaanide põhimõtteid?

Webinaril tutvustame, kuidas Primend aitab ettevõtetel kasutada Microsofti teenuseid, nagu Excel, SharePoint ja Power BI, eelarve koostamise ja jälgimise efektiivseks, läbipaistvaks ja turvaliseks muutmiseks. Kasutades meie väljatöötatud IONO Budgeting lahendust, saavad ettevõtted hõlpsasti koostada eelarveprognoose Exceli abil nii, et iga osakond saab keskenduda ainult oma eelarvekomponentidele, tagades ka andmete turvalisuse.

Eelarve täitmist on võimalik jälgida lihtsalt ja tõhusalt Power BI aruannetes, kus saab määrata, kes näeb milliseid andmeid. Power BI paindlikkus võimaldab lisaks eelarvele tuua esile ka sooritusmõõdikud, aidates ettevõtetel hoida tervikpilti oma edusammudest ja tootlikkusest. See tähendab, et ettevõtte juhtkond saab kiiresti reageerida muutustele ning teha strateegilisi otsuseid põhinevalt täpsetel ja ajakohastel andmetel.


Webinari viib läbi:

Toomas Mõttus Toomas Mõttus – Primend | CEO

Olen infotehnoloogis olnud tegev juba üle 20 aasta ning olen Microsofti sertifitseeritud Power Platformi spetsialist, andmeinsener ning andmeanalüütik. Minu fookuseks on uued tehnoloogiad ning läbi innovatsiooni ettevõtete nõustamine nende ärivajadustele ja -nõudmistele vastavate IT lahenduste loomisel.