Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Muuda eelarve planeerimine lihtsaks ja efektiivseks

Kes? Toomas Mõttus
Millal? 28. september 2023 10:00:00
Kus? Primend - Teams Live


Septembrikuu on suurepärane aeg keskenduda järgmise perioodi plaanidele ning viia ettevõtte finantsmõtted ja strateegiad numbrilisse vormi. Kuidas aga teha seda süsteemselt, nii et see oleks kõigile osapooltele arusaadav ja kuidas tagada, et ettevõtte ärisaladused jääksid kaitstuks ja oleksid kättesaadavad vaid nendele, kellel info mõeldud? Kuidas tagada, et pärast eelarve koostamist oleks võimalik jälgida selle täitmist, võttes ühtlasi arvesse algsete plaanide põhimõtteid?

Webinaril tutvustame, kuidas Primend aitab ettevõtetel kasutada Microsofti teenuseid, nagu Excel, SharePoint ja Power BI, eelarve koostamise ja jälgimise efektiivseks, läbipaistvaks ja turvaliseks muutmiseks. Kasutades meie väljatöötatud IONO Budgeting lahendust, saavad ettevõtted hõlpsasti koostada eelarveprognoose Exceli abil nii, et iga osakond saab keskenduda ainult oma eelarvekomponentidele, tagades ka andmete turvalisuse.

Eelarve täitmist on võimalik jälgida lihtsalt ja tõhusalt Power BI aruannetes, kus saab määrata, kes näeb milliseid andmeid. Power BI paindlikkus võimaldab lisaks eelarvele tuua esile ka sooritusmõõdikud, aidates ettevõtetel hoida tervikpilti oma edusammudest ja tootlikkusest. See tähendab, et ettevõtte juhtkond saab kiiresti reageerida muutustele ning teha strateegilisi otsuseid põhinevalt täpsetel ja ajakohastel andmetel.


Webinari viib läbi:

Toomas Mõttus Toomas Mõttus – Primend | CEO

Olen infotehnoloogis olnud tegev juba üle 20 aasta ning olen Microsofti sertifitseeritud Power Platformi spetsialist, andmeinsener ning andmeanalüütik. Minu fookuseks on uued tehnoloogiad ning läbi innovatsiooni ettevõtete nõustamine nende ärivajadustele ja -nõudmistele vastavate IT lahenduste loomisel.