Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Primend - Microsofti kaasaegsete lahenduste partner

Autor: Tõnis Tikerpäe Aeg: 12. juuni 2023

Meil on suur rõõm teatada, et Microsoft tunnustas meid pilveteenuste partnerprogrammis prestiižse kaasaegsete lahenduste partneri tiitliga! Programmi raames tunnustatakse Microsoft 365 lahendustele spetsialiseerunud partnereid, kes edendavad klientide kaug- ja hübriidtöö võimalusi ja keskkondasid.

Kasvame koos! 
Loomulikult on Primend alati uskunud, et tänu toimivale IT-le saab korda saata suuri asju. Täna loome me IT lahendusi inimeste jaoks, kes kirglik soov on muuta oma ettevõte või kogukond veelgi edukamaks. Teisisõnu on meie südameasjaks ja tegevuste peamiseks ajendiks alati meie klientide edu. Tiitel, millega meid pärjati, kinnitab igati meie suurt pühendumist sellele missioonile ning lisaks meie organisatsiooni võimete, ressursside ja valdkonna tundmise esiletõstmisele, toetab see meid ka klientidele tipptasemel teenuse osutamisel.

Tiitli väljaandmisel arvestab Microsoft järgmisi tegevusi:

  • Windowsi ja Windows 365 juurutamine ning kaasaegsed haldusteenused;
  • Microsoft Teamsi, Microsoft Teamsi seadmete ja Microsoft Teamsi ruumide juurutamine, kasutuselevõtmise toetamine ja haldamine, et aidata klientidel suhelda ning koostööd teha;
  • klientide eesliini töötajatele digitaalsete võimaluste andmiseks vajalike teenuste ja lahenduste pakkumine;
  • töötajatele Microsoft Viva teenuste ja lahenduste pakkumine;
  • Microsoft 365 platvormil kohandatud rakenduste ja lahenduste loomine klientide vajaduste rahuldamiseks.

Igaljuhul võtame seda tiitlit kui tõendit meie tehnilisest asjatundlikkusest, oskusest saavutada häid, Microsofti pilvkeskkonda sobivaid tulemusi ja kui välist kinnitust, et me tõepoolest pühendume oma klientidele ja nende ärieesmärkide saavutamisele.

Loe tiitlist lähemalt: https://blogs.partner.microsoft.com/partner/becoming-a-solutions-partner-for-modern-work/

Küsi pakkumist