Kasutame kolmandate osapoolte teenuste küpsiseid turundustegevuseks ning kasutajate külastuste analüüsimiseks. Täpsemat infot saate kui külastate linki "Primend Privaatsuspoliitika".

Primend - Microsofti kaasaegsete lahenduste partner

Autor: Tõnis Tikerpäe Aeg: 12. juuni 2023

Meil on suur rõõm teatada, et Microsoft tunnustas meid pilveteenuste partnerprogrammis prestiižse kaasaegsete lahenduste partneri tiitliga! Programmi raames tunnustatakse Microsoft 365 lahendustele spetsialiseerunud partnereid, kes edendavad klientide kaug- ja hübriidtöö võimalusi ja keskkondasid.

Kasvame koos! 
Loomulikult on Primend alati uskunud, et tänu toimivale IT-le saab korda saata suuri asju. Täna loome me IT lahendusi inimeste jaoks, kes kirglik soov on muuta oma ettevõte või kogukond veelgi edukamaks. Teisisõnu on meie südameasjaks ja tegevuste peamiseks ajendiks alati meie klientide edu. Tiitel, millega meid pärjati, kinnitab igati meie suurt pühendumist sellele missioonile ning lisaks meie organisatsiooni võimete, ressursside ja valdkonna tundmise esiletõstmisele, toetab see meid ka klientidele tipptasemel teenuse osutamisel.

Tiitli väljaandmisel arvestab Microsoft järgmisi tegevusi:

  • Windowsi ja Windows 365 juurutamine ning kaasaegsed haldusteenused;
  • Microsoft Teamsi, Microsoft Teamsi seadmete ja Microsoft Teamsi ruumide juurutamine, kasutuselevõtmise toetamine ja haldamine, et aidata klientidel suhelda ning koostööd teha;
  • klientide eesliini töötajatele digitaalsete võimaluste andmiseks vajalike teenuste ja lahenduste pakkumine;
  • töötajatele Microsoft Viva teenuste ja lahenduste pakkumine;
  • Microsoft 365 platvormil kohandatud rakenduste ja lahenduste loomine klientide vajaduste rahuldamiseks.

Igaljuhul võtame seda tiitlit kui tõendit meie tehnilisest asjatundlikkusest, oskusest saavutada häid, Microsofti pilvkeskkonda sobivaid tulemusi ja kui välist kinnitust, et me tõepoolest pühendume oma klientidele ja nende ärieesmärkide saavutamisele.

Loe tiitlist lähemalt: https://blogs.partner.microsoft.com/partner/becoming-a-solutions-partner-for-modern-work/

Küsi pakkumist