Kasutame kolmandate osapoolte teenuste küpsiseid turundustegevuseks ning kasutajate külastuste analüüsimiseks. Täpsemat infot saate kui külastate linki "Primend Privaatsuspoliitika".

Webinar | Kuidas AI ja andmemustrite abil kaitsta ärisaladusi?

Kes? Toomas Mõttus, Kristo Karu
Millal? 07. detsember 2023 10:00:00
Kus? Teams Live

 

Webinaril räägime, millest Primend Shield teenus koosneb ning millist abi suudavad Primendi spetsialistid anda andmete märgistamisel, rünnete tõrjumisel ning andmelekete tõkestamisel.

Kas oled kunagi mõelnud, kui kaua võtab aega, et tuvastada andmeleke? Erinevad uuringud on näidanud, et sellised tegevused võivad jääda märkamatuks rohkem kui 100 päeva, kuni tagajärjed hakkavad ilmnema. Just siis muutub olukord keeruliseks – ennetamine, parandamine ja tõestamine muutuvad väljakutseteks.

Primend Shield on loodud selleks, et tuvastada ja lahendada need mured. Teenus kogub kokku serverite, arvutite, võrguseadmete ja pilveteenuste logid, kasutades AI ja mustrituvastust rünnakute avastamiseks. Lisaks aitab sulgeda teenused ründajatele enne, kui nad suudavad kahju tekitada. Kogutud logide abil saame tõendada mitte ainult rünnakuid, vaid ka töötajate andmete väärkasutust ning ärisaladuse leket.

 

Webinari viivad läbi:


Toomas Mõttus | CEO

Olen infotehnoloogis olnud tegev juba üle 20 aasta ning olen Microsofti sertifitseeritud Power Platformi spetsialist, andmeinsener ning andmeanalüütik. Minu fookuseks on uued tehnoloogiad ning läbi innovatsiooni ettevõtete nõustamine nende ärivajadustele ja -nõudmistele vastavate IT lahenduste loomisel.

 

Kristo KaruKristo Karu | Infra ja pilveteenuste juht

Microsoft pilveteenustega olen igapäevaselt tegelenud viimased 8 aastat. Nende aastate jooksul olen saanud väga hea kogemuse ja nägemuse, kuidas ettevõte peab IT-teenuseid kasutama ning turvama. Minu peamine suund täna on IT-teenuste turvalisus, mis tagab kindlustunde meie klientidele.