Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Azure arendajatele

Kes? Andres Nurk & Tõnis Tikerpäe
Millal? 10. detsember 2020 10:00:00
Kus? Primend

Veebiseminaril räägime sellest kuidas Azure täiustatud keskkond võimaldab oma tooteid ehitada, testida ja juurutada nii erinevatel platvormidel kui ka pilves.

Tõnis Tikerpäe ja Andres Nurk annavad ülevaate, millised võimalused on Azures loodud just arendajaid silmas pidades:

  • Mis tüüpi teenuseid on võimalik kasutada (IaaS, PaaS, SaaS). 
  • Kuidas Azure toetab multi-cloud pilve kasutamist.
  • Kuidas oma ettevõtte andmeid pilves turvata. 
  • Kuidas dev/test keskkond muudad tarkvara arendamise efektiivsemaks.


Andres Nurk - Konsultant

Olen Microsofti ja Microsoftiga seotud tehnoloogiatega tegelenud palju aastaid, omandatud kogemus on heaks eelduseks pilvelahenduste disainimiseks ning loomiseks. Minu fookuseks on detailid erinevates tehnoloogilistes valdkondades pilvelahenduste kavandamisel, juurutamisel ja haldamisel.

Microsoft Certified: Azure Solutions Architect Expert, Azure Administrator Associate, Solutions Expert: Mobility


Tõnis Tikerpäe – Microsoft pilveteenuste osakonnajuht

Infotehnoloogias olen olnud tegev juba 20 aastat. Microsoft pilveteenustele keskendusin kohe, kui Office 365 lansseeriti 2011 aasta juunis. Viimased aastad olen võtnud oma südameasjaks kaugtöö ning modern workpace’i ning aidanud paljudel ettevõtetel läbi pilveteenuste efektiivse kasutusele võtu oma töökorraldust tõhusamaks muuta. 

 

 

Seminaril kasutatud slaidiesitlus on kättesaadav SIIT.