Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Tehisintellektil põhinevate uuenduste juurutamine II

Kes? Tõnis Tikerpäe
Millal? 30. mai 2024 10:00:00
Kus? Teams Live


Microsoft Copilot on Microsoft 365 integreeritud tehisintellekti teenus, mis aitab kasutajatel tõhusamalt töötada. Pole vaja raisata aega ja energiat info otsimisele või paljudel koosolekutel osalemisele, sest tehisintellekt võtab kõik enda peale, et saaksite kulutada aega vaid endale olulisemale.

Copilot on integreeritud Microsoft 365 rakendustesse Word, Excel, PowerPoint, Outlook ja Teams, muutes dokumentide loomise, andmete analüüsimise, esitluste kujundamise ja kolleegidega suhtlemise imelihtsaks.

30. mail kell 10 toimuval webinaril tutvustab Tõnis Tikerpäe, Microsofti pilvelahenduste arendusjuht Microsoft 365 Copilotit lähemalt. Tule kuula ja küsi!

Registreeri end webinarile SIIN.