Webinar | Milliseid eeliseid pakub Microsoft Teams Power Appside loomisel?

Kes? Heikko Kukk, Kevin Deket
Millal? 23. november 2023 10:00:00
Kus? Teams Live

 

Seekordsel webinaril keskendume Microsoft Teams keskkonnas Power Appside loomisele. Anname selge ülevaate sellest, kuidas kasutada Power Appse, et luua tõhusamaid rakendusi, mis vastavad ettevõtte vajadustele.

Webinaril käsitleme mitmeid olulisi teemasid ja jagame praktilisi nõuandeid teemade kohta nagu:
  • Milliseid andmebaase kasutada informatsiooni talletamiseks?
  • Mis on peamised põhimõtted rakenduste loomisel?
  • Kuidas luua silmale ilus Canvas äpp?
Toome näiteid rakendustest, mida me ise täna kasutame ning mida oleme hetkel arendamas. Heidame pilgu ka põgusalt tulevikku ja jagame, mida uut Power Apps maailmas oodata 2024. aastal.

Webinari viivad läbi:
 
Heikko Kukk Heikko Kukk, arendusüksuse juht

Infotehnoloogia ja kommunikatsioon on alati olnud mulle südamelähedasteks teemadeks. IT, ägedad lahendused kommunikatsiooni korraldamiseks, protsesside automatiseerimine ja ettevõttes muudatuste juhtimine toovad alati sära silmadesse ja vähemal või rohkemal määral minu leivanumber viimased neli aastat. Sellele kõigele lisab vürtsi varasem kogemus kommunikatsiooni valdkonnas. Hetkel aitan ettevõtetel ehitada Microsofti lahenduste abil siseveebe ja dokumendihalduse keskkondasid ning äriprotsesside automatiseerimises olen kõva käsi.
 

Kevin Deket Kevin Deket, SharePoint ja Power Platform ekspert

Kevin alustas Primendis praktikandina ja tänaseks on ta arenenud PowerPlatformi ekspert/arendajaks. Esimesed nädalad Primendis pakkusid põnevaid väljakutseid, kuna teadmised selles valdkonnas olid suur ümmargune null. Täna on ta nende väljakutsete eest tänulik. Kevin loeb võiduks hetked, kus ta vähendab kliendil tüütute tegevuste peale kuluvat aega, mida võiks suunata tähtsamatele ülesannetele. Excel on väga hea tööriist aga mõnede protsesside jaoks on see ajale jalgu jäänud. Power Platform on väga võimekas ja suudab hoida kokku raha, mis oleks läinud eriarenduse peale. Work on what matters most, automate the rest!