Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Migratsioon ja juurutus

Migratsioon ja juurutus

Microsoft Office 365 on terviklik kontorilahendus, mis asendab paljusid, juba kasutusel olevaid teenuseid. Office 365 kasutuselevõtuks peab olemasolevad teenused migreerima uuele platvormile. Primendi spetsialistid teevad selleks põhjaliku eeltöö, et migreerimine sujuks ilma tõrgeteta ettevõtte töös. Juhul, kui Office 365 pakutavate funktsionaalsustega sarnaseid lahendusi ei ole ettevõttes varem kasutusel olnud, siis tuleb uued Office 365 teenused ka korralikult juurutada. Primendi kogenud spetsialistid juurutavad soovitud teenused kiiresti ja sujuvalt ning pakuvad vajadusel ka põhjalikku kasutajakoolitust.

Küsi pakkumist