Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Mis on Microsoft Flow ehk töövood?

Kes? Joel Põldaru | Primend
Millal? 13. november 2018 10:00:00
Kus? Webinar

Microsoft Flow töövoogudega on võimalik ühendada omavahel üle 220 teenuse ja sellega on võimalik siduda nii SQL servereid, Sharepointi, kui ka muid lokaalseid või pilves asuvaid teenuseid. Töövoogusid saab kasutada nii kasutajapõhiste kui ettevõtte üleste protsesside automatiseerimiseks. Flowga on võimalik automatiseerida failide loomist ja kinnitamist, emailide teavitusi ja ka näiteks andmete kogumise protsesse.
Veebiseminaris saate kiire ülevaate järgmistest teemadest:

  • Millised on populaarsemad töövood;
  • Mida on võimalik veel automatiseerida;
  • Kuidas luua uut töövoogu kasutades selleks juba Microsofti ja kasutajate poolt üles laetud töövoogude malle;
  • Kuidas täiesti enda vajadustele vastav töövoog ise puhtalt lehelt luua.

Veebiseminari viib läbi:
Joel Põldaru | Primend