Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Morning Coffee | Office 365 Cloud Productivity

Kes?
Millal? 24. september 2015 09:00:00
Kus?

Veidi lühikeseks jäänud soe suvi on möödunud ning uus IT hooaeg kogub tuure. Primendi hommikuseminarid aitavad Sul ajakohaste teemadega kursis olla ning annavad lihtsaid vastuseid keerukana tunduvatele probleemidele.

Ootame Sind osalema selle hooaja esimesel hommikuseminaril "Office 365 ja pilveteenuste produktiivsus".

Office 365 ABC

Esmalt vaatame üle Office 365 ABC ning räägime, kuidas selle enim kasutatavad osad Word, Excel, PowerPoint, Exchange ja SharePoint pilves töötavad. Selgitame, miks ettevõtted võtavad üha kiiremas tempos kasutusele pilvelahendusi ning mil viisil on need kasulikumad ning turvalisemad kui teised tavapärased lahendused.

Office 365 kasutuselevõtmine, turvalisus ja nutiseadmed

Räägime Office 365 kasutuselevõtmisest ja turvalisusest. Primendi pilveteenuste arhitekt, Priit Timpson, selgitab, kuidas olemasolevatest kontorilahendustest oma e-kirjad, dokumendid jmt Office 365-de üle viia ning kuidas näeb e-kirjade ja dokumentide kasutamine välja pilves. Primendi tegevjuht, Toomas Mõttus, selgitab, miks ta on usaldanud Primendi andmed pilve viia ja kuidas on Office 365 teenuses tagatud Sinu firma andmete turvalisus. Kindlasti räägime kuidas on Office 365 kaasa läinud nutiseadmete kiire pealetungiga, mil viisil on teenuses võimalik nutiseadmeid hallata ning tagada, et andmed ei jõua kolmandate inimesteni.

Seminari viivad läbi Toomas Mõttus ja Priit Timpson.

Seminaril osalemine on tasuta, vajalik registreerimine.