Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | IT kaasajastamine - kuidas alustada?

Kes? Tõnis Tikerpäe ja Aleksei Räim | Primend
Millal? 21. märts 2018 10:00:00
Kus? Primend

Ettevõtete sisene IT pole enam ammu üksnes sealse IT osakonna teema ega eraldi üksus, vaid on põimunud kogu ettevõtte tööprotsessidesse. Oleme oma töös kohanud mitmeid organisatsioone, kus vananenud IT-lahendused hoiavad tagasi kogu äri arengut. IT kaasajastamine on mahukas protsess, mis hõlmab kogu ettevõtet ja ka tihti ka töötajate tööharjumuste muutmist. Et kaasajastamise levinumatele murekohtadele ühtselt vastata oleme kokku pannud informatiivse veebiseminari, kus anname vastused põhilistele küsimustele, mis pilve liikumisel ette tulevad.

Veebiseminaril räägime:

  • Kas kaasajastamine = pilve minek? “Kas pilv on siin, et jääda?”
  • Ajaline mõõde. “Kas pilveteenustele üleminek on keeruline ja ajamahukas?”
  • Hirm muutuste ees. “Kardan, et töötajad ei suuda uut lahendust ja korraldust omaks võtta.”
  • Hirmud turvalisuse ees. “Kus mu andmeid hoitakse? Kuidas ma tean, et pilv on turvaline? GDPR ka veel tuleb…”
  • Juba tehtud investeeringud vs pilve minek “Mul on väga kallid on-prem litsentsid. Kuidas ma nüüd pilve lähen?
  • Tasuta vs tasuline pilveteenus. “Teenusepakkujaid on palju. Miks peaksin maksma ja mis ma selle eest saan?”
  • Rahalised väljaminekud. “Kas pilvel on rahalisi eeliseid oma serveripargi ees?

Loomulikult vastame ka kõigile küsimustele, mis veebiseminari käigus tekivad.


Veebiseminari viivad läbi:
Tõnis Tikerpäe ja Aleksei Räim | Primend