Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Küberrünnaku simulatsioon

Küberrünnaku simulatsioon võimaldab teil käivitada realistlikke rünnakustsenaariume, mis aitavad tuvastada ja leida haavatavaid kasutajaid enne, kui tõeline rünnak mõjutab kogu teie organisatsiooni. 

Parima tulemuse saavutamiseks, viime läbi ründesimulatsiooni koos küberturvalisuse treeninguga, sammud:

Ründesimulatsiooni ja treeningu kombineerimise tulemusena saab kaardistada kasutajad, kellele rohkem tähelepanu vaja suunata, et nõrgimad lülid oleks välistatud.

Simulatsioon testib teie turvameetmeid mitmesuguste kasutaja poole suunatud tehnikate abil, sealhulgas:

  • Identimisteabe hankimine: ründaja saadab sõnumi, mis sisaldab URL-i, mis suunab kasutajad veebisaidile (sageli tuntud kaubamärgina), mis on mõeldud tundliku teabe varastamiseks.
  • Pahavara manus: ründaja saadab adressaadile sõnumi, mis sisaldab manust, mis pärast avamist käivitab kasutaja seadmes suvalise koodi, et aidata ründajal teie võrku veelgi sügavamale kaevata.
  • Link manuses: hübriid sõnum, kus ründaja saadab kirja, mis sisaldab manuse sees URL-i.
  • Pahavara link: ründaja saadab sõnumi, mis sisaldab linki manusele tuntud failijagamissaidil (nt SharePoint Online või Dropbox), mis vabastab suvalise koodi, mis võimaldab ründajal teie võrku imbuda.
  • Drive-by-URL: ründaja saadab sõnumi, mis sisaldab URL-i, mis pärast klõpsamist viib veebisaidini, mis proovib käivitada taustakoodi, et koguda teavet adressaadi kohta või juurutada oma seadmes suvaline kood.

Simulatsiooni eelduseks on Microsoft Defender for Office 365 (Plan2) litsentsi olemasolu. Viimast saab soetada ainult simulatsiooni perioodiks, mis kestab 1 kuu. Simulatsiooni käigus tehakse teie Microsoft 365 keskkonnas vastavad seadistused ning simulatsiooni jooksutatakse 1 kuu vältel, peale mida luuakse raport.

Investeeringud :

Microsoft Defender for Office 365 (Plan2) – 5 € kasutaja kohta 1 kuu
Teenuse seadistus ja tulemuste raport: 1200 € 

Küsi pakkumist

Lae alla tooteleht