Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Mida uut on Microsoft Teams'is

Kes? Heikko Kukk ja Tõnis Tikerpäe
Millal? 18. november 2020 10:00:00
Kus? Primend

 

Primendi järjekordsel Microsoft Teams vebinaril räägivad Tõnis Tikerpäe ja Heikko Kukk, millised uhked ja säravad uuendused on viirusest puretud maailmas viimase poole aasta jooksul kaugtöö ja kontorirahva rõõmuks ilmunud. 


Võtame tükkideks videokoosolekute ahjusoojad uuendused. Vaatame, kuidas andmeid organiseerida Microsoft Listsi kasutades ning toome teieni nippe ja trikke, kuidas Teams’is oma näpu ja kliki vaeva vähendada.

Küsimused ja vastused:

  • Tere, kas eelmised Teamsi vebinarid on ka kuskil saadaval? Tänan."

Kõik Primendi seminarid on saadaval siit ning õppevideod ja Teamsiga seotud blogid ning webinarid leiab siit

  • Kas Microsoft lists kõik võimalused on avatud kõikidele litsentsidele? Küsin seda selle pärast, et meil on kasutusel education litsents ja mul on tunne, et ma ei saa kõiki võimalusi kasutada. Microsofti enda tutvustavast videost nägin, et saab luua erinevad seoseid taskide vahele ja peaks saama ka äpina alla laadida, et seda oleks mugavam oma vajadustele kohandad. Ma neid võimalusi ei leia.

Microsofti education litsentsi funktsionaalsused liiguvad pisut teise tempoga ja seal on kerged erinevusi alati sees. Lists funktsionaalsused peaksid laias laastus minema võimalikult ühtlaseks mõlemas lahenduses. Samas ma võingi tuua näitena, et reflections tagasiside küsimine on EDUs töös, tavalisse Teamsi pole veel jõudnud. Samamoodi on EDUs tegelikult suurem rõhk sellistel lihtsamatel taskide ja ülesannete jagamisel. Võimalus on ka siin veel olemas, et see funktsionaalsus pole teie tenantisse jõudnud ja on lähiajal tulemas. Uuenduste puhul ei ole alati päris kindlat kuupäeva, millal see kõikidele keskkondadele peale lisatakse vaid see käib järk-järgult.

  • Kui külalisel ei ole teamsi ja läheb "continue on this browser" funktsionaalsusega teamsi, siis kas ta saab nö tagant järgi ka sinna vestlusesse sisse (nt kui läheb kalendri kaudu lingile?)

Külaline, kellel ei ole Teamsi saab hiljem koosoleku lingile sisse ja näeb ka selle vestlust. Kui on seadistatud, et Külalis kasutaja saab sisse ainult siis kui selle organisatsiooni kasutaja teda lubab „Admit“, siis ei saa hiljem sisse ega näe ka vestlust. Viimane seadistus on soovitatav kasutusele võtta.

  • Kas on võimalik videot ja presentatsiooni eraldi monitoritel näidata, nii sissetulev kui väljaminev video/presentatsioon?

Teamsi rakenduses see täna veel võimalik ei ole. Väike nipp kuidas seda teha saab:
1. Monitor 1: Ühine koosolekuga Teamsi rakenduse kaudu
2. Monitor 2: Ühine sama koosolekuga läbi veebilehitseja
Sedasi saad ühe monitori peal valida video pildi ja teises presentatsiooni. Aga veendu, et ühes aknas enda heli ja video kinni paned.


Lisainfo Teams Room seadmete kohta Primendist: tonis.tikerpae@primend.com