Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Case Study: Miks MKM otsustas Teams’i kasutusele võtta

Kes? Tõnis Tikerpäe ja Kädi Horm
Millal? 17. september 2020 10:00:00
Kus? Primend

Tõnis Tikerpäel ja Kädi Hormil on külas Majandus-ja Kommunikatsiooniministeeriumi Infotehnoloogia osakonna juhataja Kristjan Kaiklem

 

Veebiseminaril harutame muuhulgas lahti ka järgnevad punktid

  • Teamsi kasutusele võtmise protsess kliendiga:
  • Miks MKM otsustas just Teamsi kasutusele võtta?
  • Mis olid Teamsi kasutusele võtmisel üllatused/ õppetunnid?
  • Mida muudaks protsessi juures, kui oleks võimalik tagasi minna?
  • Mida COVID-19 aeg muutis ja meile õpetas?

 

Seminaril kasutatud slaidiesitlus on kättesaadav SIIT.