Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Efektiivsem töö Microsoft Teamsiga

Kes? Magnus Hillermaa
Millal? 08. detsember 2020 15:00:00
Kus? Primend

Veebiseminaril annab Magnus Hillermaa ülevaate Microsoft 365 teenustest. Räägib lähemalt Teamsist koos praktiliste demode ja lahendustega erinevate ettevõtete näitel, kus M365 abiga on äriprotsesse automatiseeritud ja igapäevatööd efektiivistatud.  
 
Veebiseminari eesmärk on tutvustada Teamsi, kui grupitöö vahendit. Kahe tunni jooksul räägime detailsemalt erinevatest näidislahendustest ja -teenustest:

  • kuidas Teamsi abil võita aega ja töötada distantsilt;
  • koostöö väliste partneritega ja privaatsed suhtluskanalid;
  • meeskonna ülesannete haldus, erinevad töörühmad ning tööülesannete haldus;
  • töö ettevõtte personaliga - dokumentide ja kompetentsi haldus;
  • Teamsis teadete ja sõnumite kujundamine, erinevate küsitluste või testide tegemine;
  • mis oleksid järgmised sammud ja mida tuleks silmas pidada nende lahenduste kasutuselevõtmisel.

Lisaks vastame küsimusele, kuidas kasutada Teamsi kõige efektiivsemalt kui ma olen: 

  • projektijuht;
  • turundusjuht;
  • personalijuht;
  • kommunikatsioonijuht.

Magnus Hillermaa - äriarendusjuht

Magnus töötab BCS Grupis äriarendusjuhina. Tal on 4 aastat Office 365 projektide juurutuse kogemus nii avalikus-, kui erasektoris. Pikaajaline täiskasvanu koolituse kogemus lektorina Tartu Ülikoolis, IT Kolledžis, konverentsidel, ettevõtte siseselt ja klientide juures. Üle 10 aasta töökogemust IT sektoris Swedbankis, Skype'is, Microsoftis ja BCS'is.