Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Pressiteade | Primend ja Iteraction ühinevad

Autor: Helen Neudorf Aeg: 05. veebruar 2021

Pressiteade, 4. veebruar 2021

Eesti IT-ettevõtted Primend ja Iteraction alustasid järk-järgulise ühinemisprotsessiga, et koos täienenud meeskonna ning teadmistega toetada laienemist Baltikumi IT-turul. Ühisettevõtte nimeks saab Primend.

Primendi ja Iteractioni ühinemise eesmärk on olla turul veelgi edukamad läbi selle, et kiire kasvu tingimustes liita sarnaste teenusmudelitega ettevõtted ja kogenud oma ala eksperdid. Ühinemise tulemusena sünnib ettevõtte, kus mõlema osapoole oskused ja teadmised teineteist täiustavad, et pakkuda väga head kliendikogemust ja luua uusi teenuseid. Ühinemine ei mõjuta hetkel kehtivaid teenuslepingud ega kokkuleppeid klientidega, mis jätkuvad samadel tingimustel kui enne ettevõtete ühinemist. 

Ühinenud ettevõtte nimeks saab Primend, kus kolmes Balti riigis töötab kokku 64 inimest. Primendi osanike ringiga liitub Iteractioni senine juhatuse liige Joosep Truu, kes hakkab aktiivse parterina osalema Primendi arendamises. 

“Primendi üks põhiväärtusi on, et koos saab paremini. Seetõttu on Iteractioniga ühinemine ning uute kolleegide ja teadmiste kaasamine meie jaoks igati loogiline samm ettevõtte arengus. Meie nägemus väga heast IT-teenusest ja selle pakkumisest on sarnane, samuti soov kasvada ja luua väga head kliendikogemust kõigis kolmes Balti riigis,” ütles Primendi kaasasutaja ja partner Toomas Mõttus. 

Iteractioni asutaja ja juhatuse liige Joosep Truu tõdes, et koos Primendi meeskonnaga saab tulevikus seada veelgi kõrgemaid sihte. “IT-valdkonnas töötades on areng ja kasvamine justkui meie DNA osa. Usun, et Primendiga ühinedes täiendame üksteise teadmisi ja oskusi selliselt, et üks pluss üks ei võrduks kaks, vaid lisaväärtus meie klientidele oleks tulevikus veelgi suurem,” lisas Truu.

Iteraction on 2012. aastal Eesti loodud ettevõte, mis on keskendunud  IT infrastruktuuriteenuste osutamisele. 

Primend on 2014. aastal  asutatud pilveteenustele keskendunud ettevõte kontoritega Tallinnas, Riias ja Vilniuses. Primendi missioon on aidata  inimesi, kes soovivad oma ettevõtteid edukamaks muuta.

Lisa informatsioon:

Primend OÜ
Toomas Mõttus
Kaasasutaja ja partner
Tel. +372 510 3420
Toomas.mottus@primend.com

Iteraction OÜ
Joosep Truu
Juhatuse liige
Tel.  +372 517 6300
joosep@iteraction.ee