Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Teams ja Office õpetajatele

Kes? Tõnis Tikerpäe, Maksim Tsvetikov
Millal? 15. märts 2022 10:00:00
Kus? Primend

Q&A

K: Kuidas keerulisemaid matemaatilisi valemeid saaks sisestada Microsoft Teams'i?

V: Keerulistemate matemaaliste valemitega aitab One Note'i Math Assistant programm

 

Käesolev veebiseminar on suunatud õpetajatele.

Registreerumiseks klikka siia

15. märts kl 10:00 osalemise link

Veebiseminari kirjeldus:

Kuidas korraldada digitaalset õppetööd ja seda kiirelt, mugavalt ning turvaliselt? 

Sellel veebiseminaril toome välja hulga nippe ja trikke, mis meie meelest võiks õpetamise teha lihtsamaks ja õppimise lõbusamaks. 

Vaatame koos, kuidas Microsoft Teams haridusasutustes kasutusse võtta ja mida uut ja põnevat selles programmis peitub:

  • Virtuaalne klassiruum
  • Pidev tagasiside õpilaste ja õpetajate hetkeolukorra kohta (Reflect for Education)
  • Ülevaatlik keskkond, kust kuvatakse õpilaste õppeedukus, koolitööde valmimine jpm
  • Lugemisharjutused (Reading progress) 
  • Küsimustikud (Forms) 
  • Tunnustamine (Praise)

Peale Microsoft Teamsi vaatame ka, mida pakuvad vanad ja head programmid nagu Word, PowerPoint, OneNote. Ühtlasi heidame pilgu lahendustele, mida pakub Microsoft erivajadustega õpilastele  „Windows Ease of Access Center“.

Veebiseminari lõpetama lõbusamal teemal ja vaatame kuidas mängides õppida - Minecraft Hour of Code. Koodi kirjutamine ei pea olema raske ja hirmus, teeme selle lihtsaks ja lõbusaks. 

Seminari viivad läbi:

Tõnis Tikerpäe – Primend | Microsoft pilveteenuste osakonnajuht

Infotehnoloogias olen olnud tegev juba 20 aastat. Microsoft pilveteenustele keskendusin kohe, kui Office 365 lansseeriti 2011 aasta juunis. Viimased aastad olen võtnud oma südameasjaks kaugtöö ning modern workpace’i ning aidanud paljudel ettevõtetel läbi pilveteenuste efektiivse kasutusele võtu oma töökorraldust tõhusamaks muuta. 

 

Maksim Tsvetikov - Primend | Kasutajatoe administraator

IT spetsialisti hariduse omandasin Tallinna Polütehnikumis. Alustasin karjääri praktikandina ning kasvasin sellelt kohalt kiirelt IT spetsialistiks. Pool aastat tagasi liitusin Primendi tiimiga kasutajatoe administraatori rollis. Minu põhivaldkonnad on Microsoft 365, Google Workspace for Education ja muud pilveteenused.