Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Küberturbesari: identiteedikaitse

Kes? Priit Timpson | Primend
Millal? 21. mai 2020 10:00:00
Kus? Webinar

Vaadake veebiseminari „Küberturbesari: identiteedikaitse“, kust saate teavet järgmiste teemade kohta:

  • identiteedikaitse ja tingimuspääs; 
  • kuidas hõlbustab andmete liigitamine andmekorraldust; 
  • O365 DLP ja MCAS-i peamised kasutusalad; 
  • turbeskooriteenus ja selle sobilikkus teie võrdlusplatvormiks. 

Uurige järele, miks esineb paroolivargust järjest enam ja kuidas ületada töökindla andmekaitsesüsteemi juurutamise teel identiteedi- ja autentimisraskusi.