Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Kui turvaline on Office 365?

Kes? Toomas Mõttus | Primend
Millal? 04. detsember 2018 10:00:00
Kus?

Office 365 sisaldab infohalduse pilveteenuseid ja tuttavaid töölauarakendusi Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Onenote, Access, Publisher ja terve hulga uusi. Infohalduse pilveteenused sisaldavad:

  • Exchange kirjade, kalendri ja kontaktide haldamiseks;
  • SharePoint ühisdokumentide ja info haldamiseks;
  • Onedrive isiklike dokumentide haldamiseks ja sünkroniseerimiseks;
  • Power BI ärianalüüsiks ja aruannete vaatamiseks.

Office 365 teenused on paindlikud – teenuste valikust leiab igale organisatsioonile sobiva funktsionaalsuse ja hinna kombinatsioon. Teenuse kasutajal on alati õigus kasutada kõige värskemat versiooni Office tarkvarast ja pilveteenustest.


Veebiseminari viib läbi:
Toomas Mõttus | Primend