Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Pressiteade | Primend ja Bondora kingivad kahele koolile lauaarvutid

Autor: Helen Neudorf Aeg: 13. detsember 2021

Ettevõtted vahetavad reeglina välja oma riistvara teatud sagedusega, kuid kõik need kasutatud arvutid ei pea jõudma arvutite prügimäele. Alati on olemas abivajajaid ja kui on sobivad koostööpartnerid, siis leiab ka nende jaoks sobiva lahenduse. Bondora ja Primendi abiga on nüüd Tallinna Vaba Waldorfkoolil ja Vändra Gümnaasiumil 25 töökorras lauaarvutit.

“Maailma tulevik on noorte kätes! Sotsiaalselt vastutustundliku ettevõttena soovib Bondora anda lastele võimaluse õppida tehnilisi teadusi nii vara kui võimalik, mistõttu annetame oma vanad arvutid kahele koolile. Ikka selleks, et tulevased tehnikagurud saaksid juba varasest noorusest oma potentsiaali arendada,” ütles Bondora brändijuht Silver Koppel.

Koolidel on vaja korralikke arvuteid ning võimalused nende soetamiseks on tihtilugu piiratud. Primend tegi oma heale kliendile Bondorale ettepaneku kinkida nende kasutatud ja Primendi poolt korrastatud ja puhastatud arvutid koolidele. 25 lauaarvutit, neile mõeldud hoidjad ja kõikidele arvutitele installeeritud Windows 10 operatsioonisüsteem lähevad kingitusena kahele koolile, Vändra Gümnaasiumi ja Tallinna Vaba Waldorfkooli (MTÜ Haridus- ja Kultuuriselts Tuulemaa) kasutusse, et koolid saaksid neid ilma lisakulutusteta kohe kasutama hakata.

“Meil on väga hea meel, et Primendi abiga selline pakkumine Vändra Gümnaasiumile ja Vändra Muusika-ja Kunstikoolile tuli. Oleme teinud koostööd paljude ettevõtetega ja ei ole tavapärane, et lisaks juba kokkulepitud toodetele või teenustele, pakutakse meile midagi enamat. Primendi abil saadavad arvutid loovad muusikakooli ja gümnaasiumi  õpetajatele täiendavaid võimalusi hübriidõppe paremaks teostamiseks. Loodame, et kasu saavad sellest kõik, pea  300 gümnaasiumi õpilast ja 78 muusikakooli last. Oleme tänulikud Bondorale ja Primendile, et nad hoolivad ja mõtlevad kuidas olla abiks koolidele ja lastele,” lisas omalt poolt Vändra Gümnaasiumi direktor Marget Privits.

Tallinna Vaba Waldorfkooli tegevjuht Sten Kaldma väljendas kooli tänu: "On väga hea meel, et selliseid ettevõtmisi koostöös alustatakse ja lõpule viiakse. Meie koolile on see väga suur abi ja saame oluliselt parandada oma IKT kvaliteeti tänu sellistele projektidele. Sel aastal saabusid jõulud meile tavalisest varem ja päkapikud on olnud tugevad. 10 arvutit kinkida ja kohale toimetada ei suuda iga päkapikk. Kaks päkapikku Primend ja Bondora suutsid seda.”

Head mõtted saavad alati teoks kui on kaasamõtlejaid. „Nägime võimalust teha head koolilastele ja meie partner Bondora tuli selle võimalusega kiirelt kaasa. Kuna Bondora vahetab meie abiga oma arvutipargi uue vastu, hakkas meil idanema mõte, mida teha üle jäävate arvutitega,“ ütles projekti eestvedaja Primendis, Kristiina Vahter.

Märkame ja toetame oma kogukonda. Liigutus, mis on ühe ettevõtte jaoks ehk väike, on teisele suureks abiks. Kui lõplikud kasusaajad kogu protsessis on lapsed, siis rõõm on seda suurem. Edukat IT-pädevuste õppimist ja rohket teadmiste janu meie noortele!