Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Miks on IT kulude eelarvestamine oluline?

Kes? Maris Kaur, Rene Kaalo
Millal? 05. oktoober 2023 10:00:00
Kus? Primend - Teams Live


Primendil on igasügisene rutiin viia läbi arendusettepanekute vestlused oma klientidega, mille eesmärgiks on aidata klientidel uue aasta IT kulusid paremini hinnata ja eelarveid koostada. 

Webinaril arutlevad antud teema üle meie partner Rene Kaalo, kes annab teemale tehnoloogilise vaate ja kliendihalduse juht Maris Kaur, kes toob kõrvale kliendivaate ja soovid.

Webinaril arutleme teemadel mida IT eelarvestamisel silmas pidada:

  • Miks on vaja IT kulutusi eelarvestada;
  • Kui pikaks perioodiks on mõistlik eelarvet teha;
  • Millisel eelarve real IT kulud täna asuvad;
  • Kindlasti puudutame ka teemat, et millal IT vahendeid osta ning millal rentida (CAPEX vs OPEX).

Ettevõtte uue aasta IT kulude eelarvestamine on oluline, sest see aitab ettevõttel planeerida ja juhtida tõhusalt oma tehnoloogilisi ressursse ja investeeringuid ning vältida ootamatuid kulutusi. 

IT-eelarve on ka oluline osa ettevõtte üldisest strateegiast, mis aitab tagada, et tehnoloogia toetab ettevõtte eesmärke ja strateegilisi algatusi, näiteks:

  • Võimaldab see hinnata oma IT-kulude mahtu ja kontrollida neid vastavalt ettevõtte finantsolukorrale ja strateegiale;
  • Aitab planeerida tulevikku ja otsustada, millised tehnoloogilised investeeringud on vajalikud;
  • Aitab tuvastada potentsiaalseid riske, mis võivad tekkida tehnoloogiliste süsteemide tõrgete või turvarikkumiste tõttu;
  • Sunnib hindama oma praeguseid IT-kulusid ja otsima võimalusi nende vähendamiseks või tõhususe suurendamiseks.

Kokkuvõttes aitab IT-kulude eelarvestamine ettevõttel saavutada parema kontrolli, tõhusama ressursside kasutamise ja strateegilise planeerimise, mis on kriitilised tegurid edukaks toimimiseks tänapäeva ärimaailmas, kus tehnoloogia mängib olulist rolli.